• Dodano 48,944 produktów
  • Napisano 186,709 opinii
  • 161,327 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Szampon i płyn do kąpieli dla dzieci On Line. Różne rodzaje. (Forte Sweden)

5/5 na 4 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis:

Dzieci uwielbiają zabawę pełną wyobraźni. Codzienna kąpiel może stanowić do niej wspaniałą okazję. Zwłaszcza, jeśli towarzyszą jej różne owocowe i czekoladowe aromaty, dużo kremowej piany i ulubione zabawki ! Taką możliwość daje seria kosmetyków On line KIDS stworzona z myślą o najmłodszych, których delikatna skóra i włosy potrzebują specjalnej pielęgnacji. Specjalnie dobrane składniki łagodnie myją i pielęgnują włosy oraz skórę dziecka. Dają obfitą pianę o wspaniałych słodkich i owocowych zapachach. Wszystkie produkty w serii zostały przebadane dermatologicznie i są przeznaczone dla dzieci od 3 lat. Ponadto zawierają specjalny składnik o gorzkim smaku , zniechęcający dzieci do ewentualnego spożycia płynu. Z serią On line KIDS codzienna kąpiel staje się prawdziwą przyjemnością oraz okazją do niezwykłej zabawy – także dzięki atrakcyjnemu opakowaniu-zabawce, przypominające liska, hipopotama, kotka, lwa, kaczorka czy misia. Czekolada Czereśnia Jagoda Lemoniada Koktajl Owocowy Mleko i miód

Cena:

  • 250.00 ml 6.00 zł
2009-01-29

Opinie (4)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2012-10-02

bardzo dobry produkt

Kupiłam ten produkt dla swojego siostrzeńca... Ma wspaniały zapach i mały ma ogromną radość z dużej ilości piany :) zabawa w wannie dla maluszka jest przednia :)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Odżywki do włosów, szampony dla dzieci, preparaty do włosów

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Odżywki do włosów, szampony dla dzieci, preparaty do włosów