Acenol 300 mg, Acenol Forte 500 mg (Galena)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: 1 tabletka zawiera substancję czynną paracetamol 500 mg(Acenol Forte) lub 300 mg(Acenol) oraz substancje pomocnicze: powidon, skrobia żelowana, kwas stearynowy, kroskarmeloza sodowa.
Działanie
Może być jednym z leków w zwalczaniu bólu. Działa przeciwgorączkowo.
Wskazania
Preparat stosowany jako środek przeciwgorączkowy i przeciwbólowy w bólach różnego pochodzenia (bóle głowy, zębów, stawowe, miesiączkowe, nerwobóle i inne).
Dawkowanie Acenol Forte:
Lek podaje się drogą doustną
Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: doustnie jedną do dwóch tabletek trzy lub cztery razy na dobę w odstępach nie krótszych niż 4 godziny, maksymalnie  osiem (4 g) tabletek na dobę.

  • Cena:
  • 1.00 szt 0.00 zł
2010-10-13

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Preparaty przeciwgorączkowe, przeciwbólowe i przeciwzapalne

Producenci polecają

Top produkty