Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Belle Color. Wszystkie kolory (Garnier)

4/5 na 1 recenzji
4,0
0% kupi ponownie

Opis: Wypróbuj Garnier Belle Color. To wyjątkowa farba do włosów w naturalnych kolorach, wzbogacona olejkiem z jojoby i kiełków pszenicy. Garnier Belle Color pozwala na zmianę koloru z zachowaniem naturalnych różnic w odcieniach włosów. Pokrywa w 100% siwe włosy. Twój sposób na piękny kolor w naturalnych odcieniach.

Czy to gama stworzona dla mnie?
Tak, jeśli szukasz naturalnego, trwałego koloru, który idealnie pokryje siwe włosy - o których nikt inny oprócz Ciebie nie musi przecież wiedzieć! Tak, jeśli pragniesz farby wyjątkowo łatwej w użyciu. Tak, jeśli boisz się eksperymentować z odważnymi kolorami - w gamie Garnier Belle Color znajdziesz odcienie zbliżone do naturalnego koloru włosów.
Wzbogacona naturalnymi olejkami z jojoby i kiełków pszenicy.

Garnier Belle Color zachowuje naturalne różnice w odcieniach Twoich włosów. Sekret tkwi w formule, która daje efekt niejednolitego koloru pełnego naturalnych refleksów. Farba pokrywa w 100% siwe włosy, również odrosty.
Aplikacja jest naprawdę prosta: wystarczy nałożyć farbę na całej długości włosów, tak jak w przypadku szamponu i pozostawić na 20 minut. Farba ma kremową konsystencję, która nie spływa z włosów i zapewnia łatwą i szybką aplikację.
Garnier Belle Color jest wzbogacona w naturalne olejki z jojoby i kiełków pszenicy, które dodają włosom miękkości, gładkości i sprawiają, że są wyjątkowo przyjemne w dotyku.

Rezultat:
Piękny, pełen naturalnych refleksów kolor

Wreszcie możesz przestać martwić się o siwe włosy - Belle Color pokryje je w 100%

  • Cena:
  • 1.00 szt 24.00 zł
2010-02-09

Opinie (1)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

gość
2010-05-23

Kiedyś moja ulubiona farba

Kiedyś to była moja ukochana farba, gdy farbowałam na rudości, leciutkie brązy, mahonie to była super, dawała piękny odcień Włosy były miękkie, zadbane, wyglądały na bardzo zdrowe. Później przy blondach już nie była tak dobra. Nie dawała zimnego koloru o jaki mi chodziło, zawsze wychodziły żółtawe. Przy farbowaniu nie było czuć charakterystycznego, silnego zapachu amoniaku. Skóra głowy nie szczypała. Efekt zawsze był świetny, ale tylko przy ciemniejszych kolorkach.

ZALETY:

dawała piękne kolory brązu, mahoniu włosy pięknie błyszczały, były takie zdrowe i zadbane nie szczypała w głowę w czasie farbowania nie pachniała tak bardzo intensywnie jak to farby

WADY:

odcienie blondów niestety wychodziły wszystkie ciepłe:(

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Koloryzacja (w tym henna i farby do włosów)

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Koloryzacja (w tym henna i farby do włosów)