Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Garnier, Antyperspiranty Neo dry-mist (Garnier)

5/5 na 6 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Dezodoranty Neo marki Garnier to absolutna nowość na rynku antyperspirantów. Wśród innych produktów tego segmentu wyróżniają się innowacyjnym, opatentowanym przez markę aplikatorem, który ma formę pierścienia z równo rozłożonymi 10 otworami. Dzięki nim sucha mgiełka preparatu jest aplikowana tam, gdzie powinna, czyli pod pachą, bez rozpryskiwania na boki.
Dodatkowo dezodoranty Neo Garnier nie zawierają alkoholu ani parabenów, aplikowane są w suchej postaci, tzw. sucha mgiełka, która szybko się wchłania, pozostawiając skórę suchą i niepodrażnioną. Formuła dezodoranty Neo Dry-mist wzbogacona została o dwa wyjątkowe składniki: ultraabsorbujący minerał pochodzenia naturalnego, który wchłania wilgoć 100 razy szybciej niż tradycyjnie używany w tego typu produktach talk, oraz panthenol, znany ze swoich właściwości łagodzących.
Dezodorant polecany jest kobietom mającym skórę wrażliwą lub skórę tuż po depilacji (preparat nie piecze i nie drażni wydepilowanych miejsc). Produkt gwarantuje 48 h ochronę przed wilgocią i przykrym zapachem.
Antyperspiranty są dostępne w 5 zapachach:

Floral Touch
Pure Cotton
Fresh Blossom
Shower Clean
Light Freshness

Gdzie można kupić: w sklepie internetowym Rossmann.pl

  • Cena:
  • 150.00 ml 13.00 zł
2016-02-02

Opinie (6)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Pielęgnacja i higiena ciała

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Pielęgnacja i higiena ciała