Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Gb Pockit, Spacerówka (GB)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Spacerówka gb Pockit to wózek o kompaktowych wymiarach. Po złożeniu mierzy zaledwie 30x18x35 cm, a jego waga to jedyne 4,3 kg. W 2014 roku wózek ten został wpisany do Księgi Rekordów Guinessa jako najbardziej kompaktowa spacerówka (mieści się w kobiecej torebce). 
Dzięki wyjątkowej technologii składania 2x2D, spacerówka potrafi szybko przekształcić się w mały i lekki bagaż. Oznacza to, że gb Pockit w zaledwie dwóch krokach staje się lekkim pakunkiem kształtem przypominającym damską torebkę. Jego niewielkie rozmiary idealnie sprawdzą się zarówno podczas podróży samolotem czy pociągiem, jak również w kawiarni czy restauracji. Rodzic może go sprawnie złożyć i wygodnie nieść w ręku. Jest praktyczny, 
a dzięki kompaktowym rozmiarom, łatwy w przechowywaniu, zmieści się nawet do bagażu podręcznego w samolocie.
Gb Pockit łączy w sobie wiele cech, w tym łatwość obsługi oraz wygodę użytkowania.
Wózek spacerowy Gb Pockit ma pojemny kosz, zaawansowane technologie bezpieczeństwa, a także obrotowe przednie koła z możliwością ich zablokowania dla stabilniejszego prowadzenia po nierównych nawierzchniach. 
Najmniejsza na świecie spacerówka trafiła do sprzedaży wiosną 2016 roku, również w Polsce.Gdzie można kupić: sklep internetowy megatanio.pl
 

  • Cena:
  • 4.30 kg 850.00 zł
Marka:GB
Kategoria:Spacerówki
2016-05-31

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Spacerówki

Producenci polecają

Top produkty