• Dodano 48,768 produktów
  • Napisano 183,879 opinii
  • 159,802 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Althagem, syrop (Gemi)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis:

Altagem zawiera wodny macerat z korzenia prawoślazu, wykazujący działanie łagodzące kaszel oraz osłaniające błonę śluzową jamy ustnej i gardła. Działanie to związane jest z zawartością śluzu roślinnego z korzenia prawoślazu, konsystencją preparatu oraz jego lepkością. Śluz korzenia prawoślazu tworzy roztwory koloidalne, które pokrywają błony śluzowe cienką warstwą i działają na nie ochronnie. Ponadto śluz, działając osłaniająco na zmienioną zapalnie, przekrwioną rozpulchnioną błonę śluzową gardła, łagodzi także odruch kaszlowy. Jest to produkt leczniczy stosowany tradycyjnie w podanych wskazaniach, a jego skuteczność opiera się na długotrwałym stosowaniu i doświadczeniu.
Skład:
100 g preparatu zawiera 36 g wodnego maceratu otrzymanego z 6 g korzenia prawoślazu, ekstrahent-mieszanina wody i etanolu (47,9:1),
substancja pomocnicza: kwas benzoesowy.
100g preparatu zawiera ok. 64 g sacharozy.
Wskazania
Althagem stosowany jest tradycyjnie jako środek pomocniczy w objawach stanów zapalnych jamy ustnej i gardła: chrypka, kaszel, np. w przebiegu przeziębienia. Pomocniczo w podrażnieniach i stanach zapalnych błony śluzowej jamy ustnej i gardła.
Dawkowanie:
Preparat stosuje się doustnie.
Zazwyczaj stosowana dawka leku Althagem to:
Dzieci powyżej 3 roku życia do 6 roku życia: 1/2 miarki (5 ml), dawkę powtórzyć w zależności od nasilenia objawów podrażnienia (do 3 razy dziennie).
Dzieci powyżej 6 roku życia 1/2 miarki (5 ml) dawkę powtórzyć w zależności od nasilenia objawów podrażnienia (do 5 razy dziennie).
Młodzież od 13 roku życia i dorośli: 1 miarkę (10 ml), dawkę powtórzyć w zależności od nasilenia objawów podrażnienia (do 6 razy dziennie).

Cena:

  • 125.00 g 4.50 zł
2010-10-13

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Preparaty na kaszel i ból gardła

Producenci polecają

Top produkty