• Dodano 48,916 produktów
  • Napisano 186,277 opinii
  • 160,912 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Cepasmel, syrop (Gemi)

5/5 na 1 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis:

100 g preparatu zawiera 10 g ekstraktu płynnego z cebuli, 2 g ekstraktu płynnego z czosnku. (10 g Allii cepae extractum fluidum,  2g Allii sativi extractum fluidum). W skład substancji dodatkowych wchodzą: miód naturalny, aromat waniliowy, aromat arakowy, woda dejonizowana, wodorowęglan sodu. (Mel depuratum, corrigens, Aqua purificata, Natrii hydrocarbonas). Działanie Syrop zawierający jako składniki czynne płynne wyciągi z cebuli i czosnku, które zawierają związki siarkowe (w tym Allicynę) o działaniu przeciwbakteryjnym (1 ml preparatu wykazuje aktywność mikrobiologiczną nie mniej niż 20 I.U.). Wykazuje działanie przeciwmiażdżycowe. Cepasmel jest słodzony naturalnym miodem lipowym, który poprawia walory smakowe preparatu oraz działa energetyzująco na organizm. Wskazania Preparat wskazany w leczeniu stanów zapalnych gardła, krtani i oskrzeli. Polecany w przypadku przeziębienia, grypy, anginy oraz bakteryjnego zakażenia jamy ustnej.

Cena:

  • 125.00 g 9.00 zł
2010-10-15

Opinie (1)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

_Andrew_
2011-11-05

na jesienną porę nie ma jak połączenie czosnku, cebuli i miodu

Jakiś czas temu kupiłem sobie ten syrop. Zaczynało mnie męczyć typowe jesienne przeziębienie i babka w aptece poradziła mi CEPASMEL. I muszę przyznać że to była dobra rada. Połączone naturalne wyciągi z czosnku i cebuli i naturalny miód zawarte w tym syropie naprawdę szybko stawiają na nogi. Od tamtej pory zawsze jak zaczyna mnie dopadać przeziębienie wypijam sobie buteleczkę i jest OK:) Na jesień jak znalazł!;)

ZALETY:

pyszny niedrogi na naturalnym miodzie skuteczny

WADY:

trochę potem czuć czosnkiem i cebulą; p

Filtruj:
Sortuj: