• Dodano 48,768 produktów
  • Napisano 183,879 opinii
  • 159,802 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Derhotill maść (Gemi)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis:

Maść rozgrzewająca, służąca również do inhalacji.
Skład:
100g preparatu zawiera 10g kamfory, 1g olejku terpentynowego, 2 g olejku eukaliptusowego, 1g mentolu, 0,25 g tymolu. (10g Camphora, 1g Terebinthini oleum, 2g Eucalypti oleum, 1g Mentholum, 0,25g Thymolum).
Substancje pomocnicze: etanol (760 g/l), wazelina hydrofilowa.
Działanie
Mentol wykazuje działanie rozgrzewające i łagodzące w bólach mięśniowych. Maść zastosowana na skórę klatki piersiowej działa na zasadzie inhalacji ułatwiając oddychanie w katarze i nieżytach górnych dróg oddechowych
Wskazania
Pomocniczo w schorzeniach górnych dróg oddechowych, którym towarzyszy katar i kaszel. Do nacierania w bólach mięśniowych i nerwobólach występujących w przebiegu przeziębienia.
Dawkowanie:
Do nacierania karku i szyi, klatki piersiowej oraz pleców.
Dzieci od 6 do 12 lat - wcierać 1/2 łyżeczki maści.
Młodzież od 13 roku życia i dorośli - wcierać 3 łyżeczki maści. Zalecany jest lekki masaż po dokładnym wtarciu maści na skórę oraz owinięciu tkaniną natartych miejsc.
Stosowanie na zasadzie inhalacji jest możliwe po zastosowaniu maści na skórę klatki piersiowej. Najlepsze rezultaty osiąga się przy kilkakrotnym stosowaniu maści (nie częściej niż 3-4 razy) w ciągu dnia.

Cena:

  • 20.00 g 10.00 zł
2010-10-15

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Preparaty na mięśnie, stawy i kości

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Preparaty na mięśnie, stawy i kości