• Dodano 48,990 produktów
  • Napisano 187,037 opinii
  • 161,742 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Clinic, Termometr cyfrowy (Geratherm)

5/5 na 1 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis:

Termometr na baterię.Posiada sygnał dżwiękowy i funkcję pamięci. Jest wodoodporny. Dokonuje pomiaru przez okres 1 minuty. Rekomendowany do używania w szpitalach, nadający się również do użycia w domu. Niełamliwy, 100%, wodoszczelny. Końcówka ze stali chirurgicznej. Duży, wyraźny wyświetlacz. Sygnał dźwiękowy po pomiarze. Dokładność +/- 0,1°C. W zestawie baterie (wymienialne) i etui. Pamięć ostatniego pomiaru temperatury.

Cena:

  • 1.00 szt 0.00 zł
Marka:Geratherm
Kategoria:Termometry
2011-05-04

Opinie (1)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2012-05-22

świetny dla maluchów

Termometr ten zakupiliśmy jak nasz synek miał kilka tygodni i zbliżała się zima, wiadomo, okres przeziębień i gryp. Na początku stosowaliśmy go sami ale kiedy mały po raz pierwszy dostał temperatury termometr ten okazał sie zbawieniem. W sposób niezwykle szybki i dokładny pokazuje temperaturę. Nie trzeba chyba nikomu tłumaczyc jak trudno zmierzyć temperaturę małemu, choremu dzieciaczkowi. Później nastał okres ząbkowania i termometr był na nocnej szfce, zawsze gotowy do użycia. W dodatku zapamiętuje kilka pomiarów oraz przy włączeniu samoistnie przypomina ostatni pomiar.

ZALETY:

-świetny w każdym calu -łatwy w użyciu -błyskawiczny pomiar

WADY:

-dość drogi ale wart zakupu

Filtruj:
Sortuj: