Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Gerber 1 mleko początkowe (Gerber)

4.5/5 na 84 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis: W trosce o brzuszek dziecka, wprowadziliśmy do swojej oferty zupełnie nowe mleko modyfikowane GERBER. Dzięki specjalnie dobranym składnikom mleko GERBER wspomaga prawidłowy rozwój dziecka, kiedy mama zdecyduje się przejść z karmienia piersią na mleko modyfikowane. Najlepszym pokarmem dla małego brzuszka jest mleko mamy, dlatego naukowcy opracowując recepturę mleka GERBER wzorowali się właśnie na nim. Specjalna formuła „Łagodny Start”, czyli kompozycja starannie dobranych składników (białka, węglowodanów, tłuszczów oraz witamin i składników mineralnych) oraz dodatek Lcomfortis®  – kultury bakterii występujących naturalnie w mleku mamy – daje mamie pewność, że podaje ona dziecku produkt stworzony specjalnie z myślą o jego potrzebach.
Skład:
Białko serwatkowe, oleje roślinne, laktoza, mleko odtłuszczone, cytrynian wapnia, cytrynian potasu, lecytyna sojowa, chlorek potasu, L-fenyloalanina, chlorek magnezu, witaminy (C,E,niacyna, kwas antotenowy, A, B!,B@,B^, kwas foliowy, K1, biotyna, D3), foforan sodu, tauryna, chlorek sodu, L-histydyna, inozytol, nukleotydy, siarczan żelazawy, siarczan cynku, fosforan wapnia, kultury bakterii Lactobacillus reuteri (DM 17938), L-karnityna, siarczan miedzi, siarczan manganu, jodek potasu, selenian sodu.
Działanie
Dostarcza ono niezbędnych składników odżywczych- białka, węglowodanów, tłuszczów, witamin, składników mineralnych potrzebnych do prawidłowego rozwoju dziecka.
Wskazania
gerber 1 jest mlekiem modyfikowanym początkowym dla niemowląt od urodzenia, które z różnych przyczyn nie mogą być karmione piersią.

  • Cena:
  • 350.00 szt 12.00 zł
2010-10-25

Opinie (84)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

Polla
2010-10-27

OK

Jest to nowy produkt. Wiele mam obawia się nowości. Ja co prawda dopiero zakupiłam Gerber 1. Jest to sprawdzona firma. Na razie Małemu nic nie jest, w smaku dobre, chętnie pije. Będę mogła coś więcej napisać za jakiś czas. Używałam do tej pory Bebilonu, jednak jego cena jest zbyt duża i dlatego zdecydowaliśmy się przejść na inne mleko. Cena mleka Gerber jest niesamowicie korzystna.
Bebiko nam śmierdziało, po Nan miał zaparcia... zobaczymy jak będzie teraz.

ZALETY:

CENA! (rewelacyjna, w promocji niecałe 10zł) prestiżowa marka, na rynku od lat dobry smak dostępność

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Kaszki i mleka dla dzieci

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Kaszki i mleka dla dzieci