Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Ginger Organic, Organiczne podpaski na dzień i na noc (Ginger Organic)

0/5 na 1 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Podpaski na dzień i na noc marki Ginger Organic to organiczne, naturalne produkty do higieny intymnej. Podpaski wykonane są z czystej, certyfikowanej, organicznej bawełny, która sprawia, że skóra oddycha. Nie zawierają sztucznych dodatków (chloru, dioksan, pestycydów czy alergizujących składników zapachowych). Dzięki temu Ginger Organic zredukował ryzyko podrażnień, odparzeń, alergii, problemów z zajściem w ciążę i wielu poważnych chorób związanych z niewłaściwą higieną miejsc intymnych.
Podpaski są hipoalergiczne. Mają wyjątkowo miękką i delikatną warstwę wierzchnią. Są cienkie i elastyczne, mają bardzo chłonny wkład oraz skrzydełka dla maksymalnej ochrony.
Podpaski są pakowane pojedynczo w biofolię, a więc w 100% biodegradowalne. Te produkty były testowane klinicznie, ale nie były testowane na zwierzętach. Mogą je stosować weganie.
Podpaski - jako jedyne na świecie produkty tego typu - mają aż 5 najważniejszych międzynarodowych: Nordic Ecolabel, ECOCERT, AllergyCertified, FSC, GOTS.
Markę Ginger Organic dwa lata temu stworzyła pochodząca z Danii Helena Kristensen. Działania marki są całkowicie transparentne - na każdym opakowaniu znajduje się jasna informacja, z czego są wykonane produkty, które aplikujemy w najbardziej intymne miejsca.
Skład: podpaska higieniczna - 100% organiczna, certyfikowana bawełna; absorbent - 100% bawełna organiczna, folia barierowa - 100% biofolia pozyskiwana ze skrobi kukurydzianej (bez GMO).
Cena za opakowanie 10 sztuk: około 22 zł
Gdzie można kupić: sklep internetowy sklep.4organic.pl

  • Cena:
  • 1.00 szt 0.00 zł
Marka:Ginger Organic
Kategoria:Podpaski
2017-09-19

Opinie (1)

Filtruj:
Sortuj: