• Dodano 48,990 produktów
  • Napisano 187,037 opinii
  • 161,742 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Venal spray (Gorvita)

5/5 na 3 recenzji
5,0
33% kupi ponownie

Opis:

Preparat przeznaczony jest do pielęgnacji nóg. Zawarta w składzie bogata w mikroelementy i biopierwiastki lecznicza woda mineralna z Uzdrowiska Rabka, wzbogacona o biologicznie aktywne wyciągi z kasztanowca, miłorzębu japońskiego i arniki górskiej, działa uszczelniająco na ścianki naczyń włosowatych, zmniejszając ich kruchliwość. Ze względu na swój unikalny skład chemiczny, a zwłaszcza zawartość jodu oraz wodorowęglanu sodu, chlorku sodowego i kwasu metaborowego, wykazuje działanie oczyszczające, bakteriobójcze i przeciwzapalne oraz antyoksydacyjne. Preparat poprawia krążenie, łagodzi obrzęki, likwiduje uczucie zmęczenia i ciężkości nóg, a chłodzący mentol zapewnia uczucie świeżości, ulgi i odprężenia.

Cena:

  • 1.00 szt 0.00 zł
2011-05-16

Opinie (3)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

Renia
2011-06-07

Absolutny zwycięzca!

Venal jest jednym z najlepszych kosmetyków do obrzękniętych nóg. Wcześniej miałam okazję testować kilka i ten spełnia swoją rolę najlepiej. Jest to kosmetyk idealny dla osób, które mają skłonności do opuchnięć w ciągu dnia.
Ja po pierwszy użyciu myślałam, że nie będzie aż tak dobrze, spryskałam nogi i czekałam aż wsiąknie.
Wsiąkał tylko wolno, pamiętałam, że inne są znacznie szybsze, ale ta mała niedogodność jest rekompensowana przez wielogodzinny spokój i ustąpienie obrzęków. Naprawdę nie wierzyłam że ten spray może aż tak dobrze działać. Nic tego nie zapowiadało..to wolne wchłanianie i brak efektu po kilku minutach, zato potem.. efekt świetny. Ja dodatkowo łykam Sapoven T, bo uważam, że jest najlepszy spośród wszystkich dostepnych w aptekach.

ZALETY:

jego stosowanie może nie jest efektywne na samym początku, zaraz po zastosowaniu ale w ciągu pół godziny znikają opuchnięcia i ten miły stan utrzymuje się wiele godzin. Niesamowite!

WADY:

Dłuższą chwilę zajmuje mu wsiąkanie w nogi.

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Preparaty na serce i krążenie

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Preparaty na serce i krążenie