Vitamina C 500 mg, tabletki musujące
w każdym domu powinna być witamina C, wzmacnia organizm po infekcjach i chroni przed zachorowaniami. Zwłaszcza porą wiosenną i na jesieni. U nas zaopatruje się w witaminę C cała rodzinka. Tabletki ok, musujące.
Zalety
lubię musujące tabletki rozpuszczane w wodzie, tak więc te też. Przy infekcjach, porą jesienną i na wiosnę, profilaktycznie.
Wady
brak
0
0

Vitamina C 500 mg, tabletki musujące (Gorvita)

0 kupi ponownie
1 dodanych recenzji
Zobacz wszystkie opinie (1)

O produkcie

Witamina C to inaczej kwas askorbinowy lub dehydroaskorbinowy. Preparat wskazany jest w profilaktyce i uzupełnianiu niedoboru witaminy C w organizmie. Skład 1 tabletka: Glukoza; sorbitol (substancja słodząca); witamina C 500 mg ( kwas askorbinowy); wodorowęglan sodowy (substancja wzbogacająca); PEG 6000 (polietylenglykol); aromaty identyczne z naturalnymi (pomarańczowy i cytrynowy); aspartam (substancja słodząca); barwnik naturalny (beta karoten 1%). Wskazania Witaminę C stosuje się w stanach jej niedoboru (zawarta w pokarmach rozkłada się pod wpływem światła i nie jest magazynowana w organizmie, dlatego musi być ciągle uzupełniana ). Witamina C bierze udział w wielu ważnych procesach w organizmie min.: poprawia czynność układu odpornościowego organizmu, chroni przed „wolnymi rodnikami”. Powinna być podawana w stanach wyczerpania i rekonwalescencji. Dawkowanie Dorośli i dzieci powyżej 12 lat 1 tabletka dziennie. Tabletkę rozpuścić w szklance wody i wypić. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego dawkowania.

Opinie

DODAJ OPINIĘ