• Dodano 48,946 produktów
  • Napisano 186,734 opinii
  • 161,349 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Vitamina C 500 mg, tabletki musujące (Gorvita)

5/5 na 1 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis:

Witamina C to inaczej kwas askorbinowy lub dehydroaskorbinowy. Preparat wskazany jest w profilaktyce i uzupełnianiu niedoboru witaminy C w organizmie. Skład 1 tabletka: Glukoza; sorbitol (substancja słodząca); witamina C 500 mg ( kwas askorbinowy); wodorowęglan sodowy (substancja wzbogacająca); PEG 6000 (polietylenglykol); aromaty identyczne z naturalnymi (pomarańczowy i cytrynowy); aspartam (substancja słodząca); barwnik naturalny (beta karoten 1%). Wskazania Witaminę C stosuje się w stanach jej niedoboru (zawarta w pokarmach rozkłada się pod wpływem światła i nie jest magazynowana w organizmie, dlatego musi być ciągle uzupełniana ). Witamina C bierze udział w wielu ważnych procesach w organizmie min.: poprawia czynność układu odpornościowego organizmu, chroni przed „wolnymi rodnikami”. Powinna być podawana w stanach wyczerpania i rekonwalescencji. Dawkowanie Dorośli i dzieci powyżej 12 lat 1 tabletka dziennie. Tabletkę rozpuścić w szklance wody i wypić. Nie należy przekraczać zalecanego dziennego dawkowania.

Cena:

  • 1.00 szt 0.00 zł
Marka:Gorvita
Kategoria:Witaminy i minerały
2011-01-30

Opinie (1)

WYBRANA OPINIA

2018-07-11

Używa produktu od: kilka miesięcy

Gdzie został kupiony: apteka stacjonarna

Na wzmocnienie

w każdym domu powinna być witamina C, wzmacnia organizm po infekcjach i chroni przed zachorowaniami. Zwłaszcza porą wiosenną i na jesieni. U nas zaopatruje się w witaminę C cała rodzinka. Tabletki ok, musujące.

ZALETY:

lubię musujące tabletki rozpuszczane w wodzie, tak więc te też. Przy infekcjach, porą jesienną i na wiosnę, profilaktycznie.

WADY:

brak

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Witaminy i minerały

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Witaminy i minerały