• Dodano 48,990 produktów
  • Napisano 187,026 opinii
  • 161,716 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Fotelik samochodowy Aerologic / X (Graco)

4/5 na 1 recenzji
4,0
0% kupi ponownie

Opis:

FOTELIK AEROLOGIC - Od 3 do około 12 roku życia ( od 15 do 36 kg ). Niezwykły komfort i nowoczesny design. Bezpieczeństwo Dodatkowo wzmocnione boki fotelika Wskaźnik właściwej pozycji informujący, że fotelik jest ułożony pod właściwym kątem Łatwość użytkowania Łatwe dopasowanie pasów bezpieczeństwa dzięki ich widocznemu ułożeniu Regulacja wysokości oparcia w szybki i prosty sposób jednym ruchem ręki Łatwa instalacja Pokrycie z możliwością przeprania Po zdjęciu oparcia pozostaje siedzisko typu Booster dla grupy wiekowej 3 Dla większego bezpieczeństwa i komfortu Twego Dziecka używaj oparcia tak długo, jak to możliwe Komfort Komfortowa technologia: siedzisko wykonane ze specjalnego materiału, który pozwala, by skóra Twego Dziecka zdrowo oddychała i nie ulegała przegrzaniu Inteligentny kształt siedziska dopasowuje się do wagi Dziecka, jeszcze większy komfort! Oparcie regulowane w 2 pozycjach 2 uchwyty na kubki Wymiary: -długość: 43,5 cm -szerokość: 43,5 cm -wysokość: 71 cm

Cena:

  • 4.50 kg 359.00 zł
2008-09-09

Opinie (1)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2010-10-28

dobra jakość za dobrą ceną i wygodny dla dziecka

bardzo dobra jakość za stosunkowo niewielkie pieniądze.w sklepach kosztują nieco więcej-przez internet można kupić dużo taniej.jest bardzo wygodny dla mojego dziecka,nawet podczas długiej podróży wygodnie w nim zasypia.miły w dotyku materiał pokrowca-miękki welur.można go zdjąć i uprać.dobrze się komponuje z tapicerką w samochodzie.siedzisko wykonane z siatki,która zapewnia obieg powietrza i dziecko nie poci się tak bardzo podczas upałów.siatka jest jednocześnie wytrzymała i mocna,ale wygodnie się na niej siedzi.istnieje możliwość regulacji zagłówka-szerokość i wysokość.jest miękkie i dziecko może wygodnie oprzeć głowę.minimalna możliwość odchylenia oparcia.w tym modelu nie ma możliwości regulowania podłokietników-szkoda.są one obite wygodną i miłą w dotyku gumą.pasy przechodzą w prowadnicy-nie ześlizgują się i nie obcierają dziecka.pas biodrowy biegnie pod podłokietnikiem.możliwość zdjęcia oparcia i zachowania samej podstawki dla starszych dzieci-jest zabezpieczenie przytrzymujące pas.fotel dobrze się trzyma siedzenia,nie ześlizguje się i nie przemieszcza.z boku fotela podstawki na napoje-raczej na butelki lub można tam wrzucić łakocie na drogę.posiada wszystkie atesty.

ZALETY:

dobre materiały,prowadnice na pasy,siatka przepuszczająca powietrze,regulacja zagłówka i oparcia

WADY:

brak regulacji podłokietników

Filtruj:
Sortuj: