• Dodano 48,985 produktów
  • Napisano 187,004 opinii
  • 161,694 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Fotelik samochodowy Junior Baby (Graco)

2.5/5 na 8 recenzji
2,5
0% kupi ponownie

Opis:

Komfort dla Twojego Noworodka. Od urodzenia do około 12 miesięcy ( 0 - 13 kg ) Bezpieczeństwo Wzmacniana wkładka Bezpieczne przytwierdzenie do podstawy - bez ryzyka 3-punktowe pasy bezpieczeństwa Dodatkowe osłonki na pasy Płynna regulacja uchwytu Łatwość użytkowania Wskaźnik właściwej pozycji przytwierdzenia fotelika do bazy Wystarczy jeden ruch by przytwierdzić fotelik do bazy Komfort Narożna poduszka Miękkie materiałowe osłonki na pasy bezpieczeństwa Budka ochronna Wyjątkowa dogodność Poszycie siedzenia z możliwością przeprania Wygodne noszenie dzięki miękkiemu wykończeniu rączki Akcesoria (do nabycia oddzielnie) Torba do transportu dla grupy 0+ Zabezpieczający pokrowiec na siedzenie z kieszeniami na drobiazgi Torba-organizer na tył siedzenia Parametry techniczne Grupa: 0+ Typ produktu: Nosidełko Waga nosidła: 3,51 kg Waga bazy: 3,51 kg Całkowita waga fotelika: 7,41 kg Wymiary produktu: 44 x 66 x 46 DxSxW (cm) Kompatybilność: z Travel System - wszystkimi wózkami Graco dla najmłodszych

Cena:

  • 3.50 kg 159.00 zł
2008-09-09

Opinie (8)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2010-02-26

Dla mniej zamożnych dbających o bezpieczeństwo

Fotelik użytkuję od 6 miesięcy. Jakość wykonania raczej średnia. Tapicerka ok i łatwo się ściąga ale sama skorupa a szczególnie rączka daje wiele do życzenia. nie chodzi tu a jakieś wady raczej o nie dbałość wykonania na przykład nie oczyszczone krawędzie po odlewie (elementy plastykowe) Fotelik dość duży i ciężki, może służyć jako kołyska i właśnie ta cecha sprawia że podczas montażu w aucie trzeba zwrócić szczególną uwagę na poprawne ułożenie na siedzeniu. W ford focus I 3 drzwi montaż na środkowym siedzeniu tylniej kanapy niemożliwy ze względu na krótki pas oraz wybrzuszenie w tym miejscu kanapy. Po zapięciu na "siłę" jest bardzo napięty i niestabilny. Na bocznych siedzeniach ok, montaż bez problemu, pewny i bezpieczny. Montaż bez bazy, pasem 3 punkty.Na zakrętach ok, podczas gwałtownego hamowania nic się nie działo złego (raz byłem zmuszony hamować awaryjnie). Dziecko siedzi wygodnie tak sądzę bo zasypia od razu. Pasy nie są ani za długie ani za krótkie, trzeba po prostu zluzować je na max zanim włoży się dziecko do fotelika. Regulacja nie sprawia kłopotu, zapinanie pewne i głośne. Fotel który można spokojnie polecić zatroskanym rodzicom. Nie każdy ma dużo kasy co nie znaczy że ten fotelik to szajs. Mając więcej pieniędzy kupiłbym coś droższego. Mając tyle co teraz kupiłbym ponownie ten sam bez poczucia że oszczędzam na bezpieczeństwie.

ZALETY:

sps cena tapicerka

WADY:

waga jakość wykonania możliwość nieprawidłowego montażu

Filtruj:
Sortuj: