• Dodano 48,976 produktów
  • Napisano 186,977 opinii
  • 161,642 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Fotelik samochodowy Junior Maxi/Maxi plus (Graco)

3.5/5 na 8 recenzji
3,5
0% kupi ponownie

Opis:

JUNIOR MAXI praktyczny i bardzo wygodny od 3 do 12 lat (od 15 do 36 kg). Bezpieczeństwo * Zapewniona odpowiednia pozycja pasa bezpieczeństwa Łatwość użytkowania * Prawidłowo zamontowany pas bezpieczeństwa idealnie współgra z czerwonymi wskaźnikami * Możliwość prania w pralce * Po usunięciu oparcia fotelik funkcjonuje jako samodzielny typ booster * By uniknąć niebezpieczeństwa i dla pełnego komfortu dziecka należy używać oparcia możliwie jak najdłużej Komfort * Regulowane podłokietniki Wymiary: -długość: 41 cm -szerokość: 41 cm -wysokość: 68-81 cm

Cena:

  • 4.50 kg 190.00 zł
2008-09-09

Opinie (8)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

andzela
2009-04-26

Polecam dobra jakość i cena

Mój trzy letni synek jest bardzo zadowolny z tego fotelika-czuje się jak "dorosły", ponieważ w tym modelu nie ma osobnych pasów do zapięcia tylko zapina się pasem samochodowym.Wygodny i funkcionalny ma przedłużany zagłowek i po bokach uchwyty na napoje.Można również odłączyć oparcie i zrobić tylka podstawkę do siedzenia dla starszych dzieci.

ZALETY:

dobra jakość za niską cenę łatwy w utrzymaniu czystości szybki w montażu

WADY:

siedzisko mogłoby być bardziej miękkie

Filtruj:
Sortuj: