• Dodano 48,990 produktów
  • Napisano 187,037 opinii
  • 161,746 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Kojec Contour Electra DELUXE (Graco)

4.5/5 na 2 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis:

Kojec typu premium z ekstra miękkim materacykiem. Przeznaczenie * Wyjmowane podwieszane łóżeczko - dla dzieci do 6,5kg / 3 miesięcy albo do momentu, kiedy dziecko zaczyna samodzielnie siadać. * Głębokie łóżeczko - od urodzenia do około 3 roku życia / 15 kg * Przewijak dla dzieci od urodzenia do około 11 kg / 12 miesięcy Łatwość użytkowania * Wyjmowana półka na drobiazgi, produkty higieniczne * Przewijak w zestawie * Szybki i wygodny system składania - jak parasolka * Nie zajmuje dużo przestrzeni (długość 102 cm) * 2 kółka dla łatwiejszego przestawiania * Torba do transportu w standardzie * Rogi wykończone zaokrąglonymi elementami plastykowymi Komfort * Wzmocniony materac dla większego komfortu * Podwieszane łóżeczko - optymalna pozycja dla noworodka * Delikatnie wibrujący materacyk, by uspokoić twe dziecko * Większa przestrzeń dla dziecka (szerokość 72 cm) * przezroczysta siatka na bokach kojca Bezpieczeństwo * 7 nóżek dla większej stabilności (2 z nich na kółkach) * Zaokrąglone narożniki * Zaokrąglona rama Akcesoria (nie załączone) * Bateria LR20 1,5V D 1 szt. * Baterie LR 1,5V rozmiar AA 6 szt. Wymiary: -długość: 104 cm -szerokość: 73 cm -wysokość: 92 cm -długość po złożeniu: 26 cm -wysokość po złożeniu: 85 cm

Cena:

  • 14.96 kg 659.00 zł
2008-09-09

Opinie (2)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

sylwia1611
2011-06-26

rewelacja

Witam serdecznie długo zastanawialiśmy się nad wyborem łóżeczka dla naszego dziecka. Na początku miało być drewniane, ale po długi namyśle i szukaniu po sklepach i w internecie zakupiliśmy właśnie turystyczne firmy Graco Contour Electra Deluxe. Łóżeczko wykonane jest porządnie i solidnie, posiada przewijak bardzo pomocny, ma świetny materac, podwieszanie dla nowordka i niemowlaka, funkcje melodyjek, wibracji i świtełka. Posiadam w domu koty więc siateczka została wypróbowana na kocich pazurach i muszę przyznać, że nie ma dziurek i zadrapań ani nitek. Polecam serdecznie bo warte jest swojej ceny. Dziecko jest zadowolone lubi w nim spać i koniecznie muszę włączać muzykę Mozarta albo odgłosy natury:)

ZALETY:

porządne wykonanie, przewijak na łóżeczku, bajery typu muzyka,wibracje i światełko

WADY:

brak:)

Filtruj:
Sortuj: