Sweetpeace, huśtawka (Graco)

5/5 na 20 recenzji
5,0
40% kupi ponownie

Opis: Ta innowacyjna, bogato wyposażona huśtawka uspokoi każdego maluszka od urodzenia do 6 miesięcy naśladując ruchy mamy trzymającej niemowlę w objęciach. Sweetpeace kołysze się w dwóch kierunkach: wertykalnym i horyzontalnym. Posiada 6 prędkości bujania oraz 2 ustawienia wibracji.

Siedzisko huśtawki jest bardzo miękkie i otula niemowle niczym kokon z każdej strony. Posiada specjalnie wyprofilowany zagłówek w kształcie misia. Posiada 3 pozycje oparcia. Można je zdjąć z huśtawki, postawić na podłodze i  wykorzystywać jako leżaczek-bujaczek.

Huśtawka Sweetpeace wyposażona jest w wysokiej jakości głośniki. Ma wbudowany odtwarzacz MP3 z nagranymi odgłosami natury np. szumu morza i deszczu, bicia serca matki, kołysanki itp. Do huśtawki można również podłączyć zewnętrzny odtwarzacz MP3, aby odtwarzać dziecku inne ulubione utwory.

Dodatkowo huśtawka wyposażona została w 2-stopniowe, delikatne wibracje, 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, miękką, przytulną wkładkę w foteliku, barierkę  z zabawkami. Specjalna technologia ułatwia zatrzymywanie feromonów matki na wyjmowanej , miękkiej wkładce. Regulowany daszek chroni przed nadmiarem światła, lusterko pozwoli maluszkowi skupić się na własnej twarzy i mimice.

Zasilanie bateryjne. Baterie nie są dołączone.
Podstawowe zalety Kołyski:


uspokaja poprzez zmysły
dla dzieci do 11.5 kg

6 prędkości kołyski dla 4 różnych ustawień fotelika

zdejmowany fotelik służący jako nosidło lub bujaczek

3 pozycyjna regulacja oparcia

2 prędkości wibrowania

5-cio częściowy system pasów bezpieczeństwa

wysokiej jakości, niskiej częstotliwości dźwięki i muzyka

regulowana budka z zabawką

ustawiane lusterko na tacce

zdejmowana tapicerka – można prać

może działać na baterie (brak w komplecie)

zasilacz uniwersalny 100-240V

kompatybilna z fotelikami Graco


Wymiary: Wys 92 cm x szer 86 cm x dł 78 cm

  • Cena:
  • 10.00 kg 0.00 zł
2010-11-08

Opinie (20)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

Gracossss
2012-09-06

Gadżet

Właśnie, że ma wady i to spore ! Cena to pierwsza, ale nie najważniejsza. Potężną wadą jest, że noworodek leży w dołku przez co kręgosłup się źle układa! Żadna podkładka nie pomaga. Dodatkowo mechanizm jest głośny ! A półroczne dziecko jest już za duże. Ładny gadżet i to wszystko. Użytecznych jak wszystkie gadżety.

ZALETY:

O tych napisano sporo

WADY:

Jak w opisie

Filtruj:
Sortuj: