• Dodano 48,979 produktów
  • Napisano 186,990 opinii
  • 161,672 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Wózek sapcerówka Mirage + (Graco)

2.5/5 na 32 recenzji
2,5
0% kupi ponownie

Opis:

Zalety wózka Graco Mirage Plus: Lekka i wytrzymała rama. Skrętne koła przednie z autoblokadą. Oparcie regulowane w 3 pozycjach. Pięciopunktowe szelki. Odpinana tacka do zabawy dla dziecka. Składana ruchoma budka z okienkiem. Poszycie z możliwością przeprania. Duży i stabilny podnóżnek. Łatwy dostęp do dużego kosza na zakupy. Prosty mechanizm składania jedną ręką. Ergonomiczna miękka rączka. Możliwość zamontowania fotelika AUTOBABY. Wymiary po rozłożeniu: 92 x 49 x 103 cm Wymiary po złożeniu: 86 x 49 x 36 cm Średnica kółek: 19 cm Szerokość siedzenia: 29 cm Wysokość siedzenia: 46 cm

Cena:

  • 7.00 kg 289.00 zł
Marka:Graco
Kategoria:Spacerówki
2008-09-09

Opinie (32)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

gość
2008-11-17

Polecam ten wózek bardzo !;)

Leciutki wózeczek, zwrotny i wygodny.
Siedzisko w nim jest dosyć duże, to znaczy jest wystarczająco szerokie i wysokie dla starszego dziecka nawet a do tego rozkłada się do lezenia-super wygoda.
Wózek składany jest jedną ręką, co sprawia że wygodnie się nim operuje w czasie podróżówania gdy często składamy i rozkładamy wózek a do tego druga ręka zajęta jest innymi bambetlami
Wózek używamy juz chyba z 10 miesięcy i nic się ani nie zepsuło ani nie uszkodziło w inny sposób. Koła się nie poluzowały i nie zaczynają klekotać jak to często się dzieje w wózkach.

ZALETY:

lekki zwrotny wygodny wygodnie rozkładane oparcie składanie wózka jedną ręką

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Spacerówki

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Spacerówki