Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Granna, Gra z zapachy Nos w nos (Granna)

5/5 na 3 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Gra z zapachy Nos w nos Granna to polska gra dla dzieci od 4 do 8 lat autorstwa Łukasza Pogody. Nos w Nos jest grą dość osobliwą, bo polega na... wąchaniu. W zestawie znajdują się pojemniczki zapachowe oraz żetony. Nos w Nos działa prosto, wąchamy, zapamiętujemy zapach i w jednym z kilku wariantów gry losujemy żeton. Jeśli na kartoniku jest rysunek korespondujący z zapachem, który wcześniej wahaliśmy i to gracz potwierdzi to wygrywa kolejkę. Nos w nos jest grą wielowariantową. Przy użyciu kolorowych kartoników i słoiczków zapachowych możemy rozegrać kilka ciekawych potyczek, które pomagają ćwiczyć pamięć u dzieci. 
Gra Nos w nos uczy klasyfikowania, dostrzegania związków i podobieństw;  szukanie obrazków na plakacie doskonali percepcję wzrokową,  a wąchanie zapachów i łączenie ich z konkretną ilustracją pomaga doskonalić umiejętność rozróżniania zapachów. Dzięki grze Nos w nos, dziecko może w bardzo łatwy sposób zaprezentować nam swoje preferencje zapachowe, wybierając tylko te zapachy, które są przyjemne lub wręcz przeciwnie, zapachy można również układać w kolejności od najmniej lubianych do tych, które lubimy najbardziej. Korzystanie z gry Nos w nos może być również dodatkową atrakcją w trakcie zajęć logopedycznych.

Gdzie można kupić: sklep internetowy granna.pl

  • Cena:
  • 1.00 ml 39.99 zł
2016-03-01

Opinie (3)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Gry zręcznościowe (w tym sortery, labirynty)

Producenci polecają

Top produkty