Greentom, 100% naturalny kocyk dla dzieci Nomad (GreenTom)

4/5 na 1 recenzji
4,0
0% kupi ponownie

Opis: Kocyk dla dzieci (100% naturalny) Nomad firmy Greentom został wykonany przez światowej sławy artystkę Claudy Jongstra. Nomad jest miękki i zapewnia komfort dziecku. Każdy kocyk jest unikatowy, także pod kątem kolorystyki.
Claudy Jongstra, mieszkająca na farmie na północy Holandii, do produkcji koca wykorzystała wełnę własnych owiec barwioną przy użyciu kwiatów nagietka i stanowiącą główny składnik koca. Świeże kwiaty nagietka są zbierane ręcznie z biodynamicznych ogrodów w Holandii.
W procesie barwienia kwiat uwalnia całą paletę stonowanych odcieni żółtego, zmieniając kolor wełny owiec merynosowych, owiec wrzosówek z prowincji Drenthe i kóz angorskich, a także jedwabiu i lnu.
Różnorodność uzyskiwanych odcieni świadczy o wysokiej jakości unikatowego procesu barwienia barwnikiem naturalnym. Na ostateczny odcień ma wpływ zarówno czas zbioru, jak i receptura barwnika i wykorzystanie różnego rodzaju naturalnych włókien.
Limitowana edycja kocyków Nomad jest dostępna w sklepie internetowym Greentom od kwietnia 2016 r. do wyczerpania zapasów.
 
Gdzie można kupić: sklep internetowy Greentom.com

  • Cena:
  • 1.00 ml 800.00 zł
2016-05-18

Opinie (1)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców