Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

David Bez, BowlLove. Zdrowe i odżywcze miski pełne smaku (Grupa Wydawnicza Foksal)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Książka "BowlLove. Zdrowe i odżywcze miski pełne smaku" to prawdziwa skarbnica pomysłów dań na jesienne i zimowe dni.  Autor książki – David Bez – to wielbiciel prostych i pełnych różnych smaków dań z naturalnych składników, poddawanych jak najmniejszej obróbce. Pomysły na pyszne jedzenie znajdą w tej książce weganie, wegetarianie, witarianie i wszystkożercy.
Jego dania są sycące, zbilansowane, dają siłę do działania, a jednocześnie poczucie spełnienia, dobrze rozumianego komfortu. Książka podzielona jest na dwie części. 
W pierwszej autor skupił się na dziwacznych, ale wspaniałych jednocześnie zupach, które sam opracował. Druga część dotyczy pomysłów na bardziej treściwe misy na gorąco bądź ciepło. W tej książce nie ma nic zupełnie do tej pory nieznanego czy obcego, jednak zawarte w niej informacje pozwolą dogłębnie zrozumieć, co znaczy prawdziwe sycąca i odżywcza kolacja, i z pewnością podważą dotychczasowe rozumienie terminu "zupa" czy posiłek w ogóle.
Główną ideą tej książki jest zasada: jak najwięcej warzyw, jak najmniej węglowodanów. David Bez proponuje praktyczny podział składników potrawy: na bazę, warzywa, białka, toppingi oraz dressing lub bulion. Dzięki temu każdy przepis jest idealnie zbilansowany, a wszystkie kombinacje dają efekt dań sycących i odżywczych. Jedno jest pewne – David Bez zadbał o każdy detal, aby Twój posiłek cieszył oczy i podniebienie. Na pożywny obiad i lżejszą kolację, na lunch w biurze i drugie śniadanie w domu. Na zdrowie!

David Bez jest popularnym blogerem kulinarnym i prawdziwym ambasadorem zdrowego żywienia. Jego poprzednie książki [SałatLove i ŚniadanLove] okazały się bestsellerami w kilkudziesięciu krajach. Wielkie zainteresowanie blogiem i entuzjastyczne recenzje książek zachęciły autora do otwarcia restauracji w Londynie – Neal’s Yard, która wpisuje się w jego filozofię naturalnego, prostego i dobrze wyglądającego jedzenia. Długoletnie doświadczenie Davida w branży graficznej przekłada się na jego dbałość o detale, zmysł do niezwykłych kompozycji i piękne zdjęcia. Aktualnie David Bez cyklicznie publikuje na łamach m.in.: Daily Mail, The Daily Telegraph, The Times; prowadzi również warsztaty kulinarne oraz multi-sensoryczne wydarzenia w swojej restauracji.

Tytuł: BowlLove. Zdrowe i odżywcze miski pełne smaku
Autor: David Bez
Wydawnictwo:  Buchmann
Data wydania: wrzesień 2017
Liczba stron: 192
Format: 175 x 222 mm
Oprawa: miękka

Gdzie można kupić: strona Grupa Wydawnicza Foksal

  • Cena:
  • 1.00 ml 39.99 zł
2017-10-12

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Książki podróżnicze, przewodniki

Producenci polecają

Top produkty