Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Niki Segnit, Leksykon smaków (Grupa Wydawnicza Foksal)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Książka "Leksykon smaków" Niki Segnit określana jest mianem arcydzieła oraz biblią smaków. Ta książka została przetłumaczona na kilkanaście języków i jest pozycją obowiązkową dla wszystkich miłośników gotowania i jedzenia. 
Niki Segnit w swojej książce opisała, jak łączyć ze sobą smaki. Autorka wybrała 99 produktów i podzieliła je na grupy według tożsamości smaku, np. pieczony (czekolada, kawa, orzeszki ziemne), mięsny (kurczak, wieprzowina, wątroba), ziemisty (kumin, grzyby, buraki), morski (kawior, ostrygi, skorupiaki, białe ryby), leśny (orzechy laskowe, dynia piżmowa, kasztany). Następnie połączyła poszczególne składniki w pary i stworzyła własną smakową paletę,  co przyniosło gigantyczną liczbę kombinacji (niemal 5 tysięcy - w książce opisanych jest blisko 1000). Dodatkowo pozycja zawiera wiele ciekawostek kulinarnych. 
"Leksykon smaków" to książka, która zainicjuje niejedną rewolucję kuchenną, ale spodoba się też osobom, które nie mają ambicji zostania szefem kuchni... nawet w swoim domu.    

Gdzie można kupić: sklep internetowy Grupa Wydawnicza Foksal

  • Cena:
  • 1.00 ml 48.00 zł
2017-10-11

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Książki podróżnicze, przewodniki

Producenci polecają

Top produkty