Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Sophie Manolas, Superfood, czyli jak leczyć się jedzeniem (Grupa Wydawnicza Foksal)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Książka "Superfood, czyli jak leczyć się jedzeniem" Sophie Manolas dostarczy nam wiedzy na temat produktów często stosowanych w kuchni i ich wpływu na stan zdrowia człowieka. Niektóre z tych produktów mogą nawet zapobiec chorobom!
Autorka chce pomóc swoim czytelnikom ułatwić proces podejmowania żywieniowych decyzji i pokazać, że wszystkie pełnowartościowe składniki to superfoods. Książka to łatwe do zrozumienia spojrzenie na różne wartości odżywcze zawarte w powszechnie dostępnych produktach – od owoców, warzyw, orzechów, roślin strączkowych, po zioła i przyprawy. Wszystkie produkty są podzielone na grupy, żeby łatwiej było je odnaleźć. Każdy składnik jest oddzielnie wyróżniony, podana jest informacja o tym, dlaczego jest tak wyjątkowy, a wszystkiemu towarzyszy prosty przepis. Czytelnik może wykorzystać te informacje, jak tylko chce. 
Produkty przedstawione w książce łatwo można kupić w lokalnych supermarketach i na bazarach w całym zachodnim świecie. 
We wstępie autorka napisała: "Mam nadzieję, że książka zainspiruje Cię do włączenia przynajmniej kilku z tych cudownych składników do Twojej codziennej diety. A może włączysz wszystkie?".
Sophie Manolas jest dietetykiem klinicznym. Dzieciństwo na wsi nauczyło ją znaczenia domowych warzyw i świeżych produktów dla dobrego zdrowia. Impulsem do studiowania dietetyki była długa walka z zespołem policystycznych jajników – zmiana diety okazała się być skutecznym sposobem leczenia. Po zdobyciu kwalifikacji Sophie otworzyła własną praktykę, specjalizując się w zagadnieniach zdrowia hormonalnego kobiet. Osiągnęła wielki sukces dzięki praktycznemu podejściu i przystępnym radom dotyczącym wykorzystywania jedzenia jako lekarstwa. W jej domu obowiązują zasady, na których opiera się idea permakultury – Sophie i jej partner sami uprawiają swój ogród owocowo-warzywny i przygotowują posiłki.

Tytuł: Superfood, czyli jak leczyć się jedzeniem
Autor: Sophie Manolas
Wydawnictwo:  Buchmann
Data wydania: wrzesień 2017
Oprawa: miękka
Liczba stron: 200

Gdzie można kupić: Grupa Wydawnicza Foksal 

  • Cena:
  • 1.00 ml 39.99 zł
2017-10-12

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Książki podróżnicze, przewodniki

Producenci polecają

Top produkty