Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Alli kapsułki, 60 mg orlistat (GSK Glaxo Smith Kline)

3.5/5 na 12 recenzji
3,5
0% kupi ponownie

Opis: Alli w połączeniu z niskokaloryczną dietą o obniżonej zawartości tłuszczu wspomaga proces zmniejszania masy ciała. Alli nie wpływa na apetyt.
Alli w połączeniu z niskokaloryczną dietą o obniżonej zawartości tłuszczu wspomaga proces zmniejszania masy ciała. Alli nie wpływa na apetyt. Zamiast tego, działa w układzie pokarmowym, zapobiegając wchłanianiu około jednej czwartej spożywanych tłuszczów. Ponieważ organizm nie może przyswajać niestrawionych tłuszczów, są one wydalane drogą naturalną.
Alli stosuje się z posiłkami o zmniejszonej kaloryczności i obniżonej zawartości tłuszczu w celu zmniejszenia masy ciała u osób z nadwagą w wieku 18 lat i starszych.

Badania kliniczne dowiodły, że alli pomaga stracić na wadze więcej niz podczas stosowania wyłącznie diety. Kapsułki działają jedynie w układzie pokarmowym i zapobiegają wchłonięciu około jednej czwartej tłuszczu z przyjmowanych posiłków. Ten tłuszcz jest wydalany z organizmu i może powodować zaburzenia jelitowe. Aby im zapobiec, należy spożywać posiłki o obniżonej zawartości tłuszczu.

Przed zastosowaniem Alli należy porozmawiać z lekarzem lub farmaceutą w przypadku:
- stosowania amiodaronu na zaburzenia rytmu serca
- przyjmowania leków przeciwcukrzycowych
- stosowania leków obniżających ciśnienie
- stosowania leków obniżających poziom cholesterolu

Dawkowanie:
Przyjmować jedną kapsułkę (w całości) popijając wodą, trzy razy na dobę z każdym głownym posiłkiem zawierającym tłuszcz
Nie przyjmować więcej niż 3 kapsułki na dobę

Raz na dobę przed snem należy przyjmować preparat wielowitaminowy (zawierający witaminy A,D,E i K).

Nie zaleca się przyjmowania Alli dłużej niż sześć miesięcy.

  • Cena:
  • 84.00 szt 156.00 zł
2010-06-17

Opinie (12)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2010-06-22

już po tygodniu 1 kg mniej

kupiłam z niepewnością,ponieważ słyszałam od koleżanki niepozytywną opinię związaną z efektami ubocznymi stosowania.miała na myśli,że po stosowaniu ma się luźne i tłuszczowe stolce,których nie można utrzymać i przez to musiała siedzieć w domu.jednak zaryzykowałam bo u niej przynosił rezultaty.zaczęłam stosować.tydzień przed przeszłam na dietę niskotłuszczową i tak jem nadal.żadnych luźnych stolców nie mam i nie zauważam żadnych zmian pod tym względem.widocznie moja znajoma jadła zbyt tłusto,o czym piszą w ulotce.na stronie Alli są świetne gotowe przepisy na potrawy.wypróbowałam parę z nich i mi smakują.po tygodniu stosowania mam 1 kg mniej i po 2 cm mniej na brzuchu i udach.podkreślę,że ćwiczę i stosuję dietę

ZALETY:

działa skutecznie

WADY:

drogi,mogą pojawić się efekty uboczne

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Preparaty na odchudzanie

Producenci polecają

Top produkty