Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Kindii, Seria produktów higienicznych dla niemowląt i dzieci (Harper Hygienics)

4.5/5 na 3 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis: Kindii to produkty do higieny i pielęgnacji dopasowane do indywidualnych potrzeb skóry dziecka. Marka wprowadziła nowe, specjalistyczne receptury chusteczek dla dzieci, których kluczowym  składnikiem są emolienty naturalnego pochodzenia. Chusteczki skutecznie i delikatnie oczyszczają, a  ulepszona formuła sprawia, że skóra dziecka będzie jeszcze lepiej chroniona i nawilżona. 
W nowych opakowaniach Kindii znajdują się większe niż dotychczas chusteczki, wykonane z delikatnego materiału, z wzorem zwierzątek. Chusteczki zostały wyprodukowane w technologii przyjaznej dla środowiska naturalnego – z pierwszej na świecie włókniny Arvell.
Wszystkie produkty Kindii są hipoalergiczne, o pH neutralnym dla skóry, nie zawierają PEG, parabenów ani alkoholu. Produkty zostały przebadane dermatologicznie.

  • Cena:
  • 1.00 ml 0.00 zł
2016-01-18

Opinie (3)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Chusteczki nawilżane dla niemowląt

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Chusteczki nawilżane dla niemowląt