Lalka Baby Alive (Hasbro)

4/5 na 8 recenzji
4,0
75% kupi ponownie

Opis: Urocza lalka potrzebuje Twojej opieki! Mówi bardzo dużo zdań i fraz po polsku. Uwielbia się bawić i przytulać. Często sobie podśpiewuje i głośno się śmieje. Gdy jest głodna lub spragniona  na pewno Ci o tym powie! Tylko uważaj  Baby Alive właśnie uczy się korzystać z nocnika. Jeśli nie zdążysz posadzić jej na nocniczku zdarzy się wypadek! Na szczęście ma pieluszki! Przewiń ją i utul do snu. A po przebudzeniu na pewno powie Ci coś bardzo miłego.

  • Cena:
  • 1.00 szt 260.00 zł
Marka:Hasbro
Kategoria:Lalki
2009-03-11

Opinie (8)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

I_m_e
2009-03-11

Lalka naprawdę jak żywa !!

U nas ta lala ma na imię "Tosia" ;-) Ma na rączce bransoletkę z gwiazdką która po naciśnięciu uruchamia laleczkę - zmienia też tryby. Lala gdy mówi porusza ustami , otwiera i zamyka oczy , ssie smoczek , siusia , je ;-) . Dostaliśmy tą lalkę gdy córeczka była na nią troszkę zbyt mała ale po 2 dniach znajomości okazało się iż ta lala działa prawie cuda bo... Moje dziecko zaczęło śpiewać (wraz z lalką która również śpiewa)!!! Fakt te wielkie oczy nie sprzyjają temu by poczuć chęć zakupu tej lalki ... Ale jest świetna bo gdy mówi , płacze , śmieje się czy je imituje ruchy twarzy człowieka. Moja córcia bardzo się zaprzyjaźniła z tą lalą i nauczyła się że gdy lala płacze to trzeba ją przytulić ,"bawią " się razem. Polecam dla dziecka które lubi towarzystwo.

ZALETY:

Uczy dziecko wrażliwości na innych (jak np. płacze czy o coś prosi ) Bardzo zwraca uwagę dziecka na swoje potrzeby Wytrzymała na częste upadki

WADY:

Ciężka Ma troszkę zbyt rzadkie włosy

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców