Nawilżacz ultradźwiękowy UH1020 (HB)

3.5/5 na 15 recenzji
3,5
60% kupi ponownie

Opis: UH 1020 firmy HB to nowoczesny i niezwykle przydatny nawilżacz powietrza, który znajdzie zastosowanie w każdym domu. Jakość powietrza wewnątrz pomieszczeń zależy w znacznym stopniu od jego temperatury i wilgotności względnej (RH). Najlepiej czujemy się gdy wilgotność w pomieszczeniu wynosi od 45 do 55 %. Systemy grzewcze, coraz szczelniejsze okna oraz suche, zimowe powietrze powodują obniżenie wilgotności nawet do 20 %.

Proces nawilżania za pomocą technologii ultradźwiękowej przebiega następująco. Znajdująca się w zbiorniku woda przepływa przez specjalny filtr, który usuwa z niej wszelkie niepożądane substancje (np. kamień). Następnie specjalny przetwornik, w który wyposażony jest nawilżacz, rozbija wpływającą niewielkimi ilościami wodę na drobne cząsteczki pary wodnej. Wytworzona w ten sposób widoczna chłodna mgiełka wydostaje się na zewnątrz nawilżacza.


Moc 38 W
Płynna regulacja mocy nawilżania
Funkcja jonizatora powietrza
Pojemność zbiornika 3.3 l.
Wydajność 120 - 300 ml/h
Max. czas pracy 27.5 (11) h
Automatyczne wyłączanie po opróżnieniu zbiornika
Miernik wilgotności powietrza
Wyjątkowo cichy < 35 dB (A)
Podświetlany zbiornik na wodę
Ceramiczny wkład filtrujący wodę WCF100 (w komplecie)

 

  • Cena:
  • 1.00 szt 199.00 zł
2008-10-08

Opinie (15)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

Gosia
2009-11-26

Polecam w 200%

Zakupiłam nawilżacz HB i jestem nim zachwycona. Moje dziecko które zawsze wczesnie wstawało wstaje teraz o 2 h później. Przede wszystkim super się oddycha, powietrze jest bardzo czyste. Pięknie sie prezentuje i ma aż 11 h czas u pracy - włańczam go wieczorem a wyłańczam rano. Wytwarza delikatną mgiełkę a podswietlany zbiornik na wodę daje małą lampkę. Dodatkowym plusem jest to, że można sobie samamu ustawiać miernik powietrza oraz to, że jest baaaaardzo cichy i z jonizatorem. Polecam. Zakupiłam go za 170 zł, a wszekie wymienne wkłady (wymienia się raz na 3 m-ce) są dostęne i wcale nie kosmicznie drogie.

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Nawilżacze i oczyszczacze powietrza

Producenci polecają

Top produkty