• Dodano 48,976 produktów
  • Napisano 186,977 opinii
  • 161,643 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Sylimarol (Herbapol Poznań)

5/5 na 23 recenzji
5,0
35% kupi ponownie

Opis:

SKŁAD 1 tabletka zawiera: substancje czynne: koncentrat sylimarynowy z nasion ostropestu (Silybi mariani fructus extractum) o zawartości 35 mg flawonolignanów w przeliczeniu na sylibinę. Sylimaryna stanowi zespół flawonolignanów: sylibiny, sylidiaminy i sylikrystyny substancje pomocnicze: rdzeń: skrobia ziemniaczana, sacharoza, glukoza, stearynian magnezu, talk. składniki otoczki: guma arabska, sacharoza, talk, indygotyna E132, żółcień chinolinowa E104, Capol 1295. Dostępne opakowania: 4 blistry po 15 tabletek drażowanych w kartoniku. Co to jest lek Sylimarol 35® mg i w jakim celu się go stosuje Lek Sylimarol 35® mg stosuje się w rekonwalescencji po toksyczno-metabolicznych uszkodzeniach wątroby spowodowanych m.in. czynnikami toksycznymi (np. alkohol, środki ochrony roślin) oraz po spożyciu trudno strawnych pokarmów. Wspomagająco w zaburzeniach czynności i przewlekłych stanach zapalnych wątroby. Działanie ochronne na wątrobę koncentratu sylimaryny tłumaczy się stabilizowaniem błon komórek wątrobowych, chroniących przed szkodliwym działaniem substancji toksycznych. Przypuszczalny mechanizm działania oprócz ochrony błon komórek wątrobowych polega na intensyfikacji komórkowych procesów syntezy białek prowadzących do szybszej regeneracji i zdolności formowania nowych komórek oraz aktywności przeciwutleniającej. Grupa farmakoterapeutyczna (kod ATC): leki stosowane w chorobach wątroby (A 05 BA 03) Zanim zastosuje się lek Sylimarol 35® mg Nie należy stosować leku, jeśli występuje nadwrażliwość na którykolwiek ze składników lub nadwrażliwość na rośliny z rodziny Compositae. Należy zachować szczególną ostrożność: W przypadku wystąpienia objawów żółtaczki (zażółcenia skóry, zabarwienia na żółto białek oczu) należy zasięgnąć porady lekarza. Lek nie nadaje się do leczenia ostrych zatruć. Stosowanie u dzieci: Ze względu na brak danych potwierdzających bezpieczeństwo stosowania, nie zaleca się stosowania leku u dzieci poniżej 12 roku życia.

Cena:

  • 1.00 szt 0.00 zł
2011-02-15

Opinie (23)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2018-03-28

Używa produktu od: miesiąc

Gdzie został kupiony: apteka stacjonarna

Oczyszczanie

Jestem w trakcie diety, ale przed przystąpieniem do niej postanowiłam oczyścić swój organizm bo niestety dieta niepoprzedzona oczyszczeniem organizmu przynosi marne efekty i tak też natrafiłam na sylimarol, który ma działanie detoksykujące odtruwa z substancji toksycznych (alkohol, leki,) ze względu na zawartość antyoksydantów sprawdza się rewelacyjnie. Pierwsze efekty już są odczuwalne mniejsze zmęczenie i rozdrażnienie po prostu lepsze samopoczucie. A i oczywiście do tego pije dużo wody .

ZALETY:

cena, szybki efekt

WADY:

brak

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Leki i preparaty na wątrobę

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Leki i preparaty na wątrobę