Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Herbapol, Herbatka ziołowa dla matek karmiących wspomagająca laktację IV Zioła (Herbapol)

5/5 na 14 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Herbatka ziołowa wspomagająca laktację dla matek karmiących została specjalnie skomponowana z bardzo starannie dobranych i przebadanych ziół, tradycyjnie stosowanych w celu pobudzania wydzielania mleka w okresie karmienia piersią. Substancje zawarte w ziołach przechodzą do mleka matek karmiących i poprzez właściwości wiatropędne wpływają korzystnie na procesy trawienia u niemowląt, przeciwdziałając wzdęciom i kolkom jelitowym. Preparat zawiera wyłącznie naturalne składniki (100 % natury). Skład: owoc anyżu, liść melisy, owoc kopru włoskiego, kwiatostan lipy.
Wskazania i zastosowanie: 1 saszetkę umieścić w szklance i zalać wrzącą wodą. Zaparzać pod przykryciem przez 15 - 20 minut. Pić 3-4 szklanki naparu dziennie.
Dawkowanie i sposób użycia: 3-4 saszetki w ciągu dnia. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety Ostrzeżenia specjalne i środki ostrożności dotyczące stosowania: Składniki suplementu diety mogą wywołać reakcje alergiczne; w przypadku nadwrażliwości na składniki produktu należy natychmiast zaniechać jego stosowania. Gramatura: 25 x 1,5 g = 37,5 g
W opakowaniu 25 sztuk.

  • Cena:
  • 1.00 ml 9.50 zł
Bangla - Avatart użytkownika gośćgość
2014-04-25

Opinie (14)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Preparaty na pobudzenie laktacji

Producenci polecają

Top produkty