Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

1 Bio Combiotik (HiPP)

4.5/5 na 226 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis: Bazując na najnowszych doniesieniach naukowych dotyczących mleka kobiecego, zespół ekspertów HiPP, specjalizujących się w żywieniu niemowląt, opracował recepturę mleka nowej generacji. Mleko HiPP BIO Combiotik® jest dopasowane do szczególnych wymagań żywieniowych Twojego dziecka.  Znajdziesz w nim wyjątkową kompozycję składników:
    * - prebiotyczny błonnik pokarmowy (GOS) - na wzór mleka matki - wspiera rozwój korzystnej mikroflory jelitowej,
    * - naturalne kultury bakterii kwasu mlekowego – pierwotnie pochodzące z kobiecego mleka. Mleko mamy zawiera różne bakterie probiotyczne - ich rodzaj jest cechą indywidualną każdej kobiety.
    * Omega - 3 - niezbędne kwasy tłuszczowe z grupy Omega-3 - są ważne dla rozwoju mózgu i komórek nerwowych, a nasz organizm sam ich nie wytwarza. Dlatego dostarczanie tych kwasów tłuszczowych z pożywieniem jest szczególnie ważne dla zdrowego rozwoju dziecka.
 

  • Cena:
  • 1.00 szt 0.00 zł
2011-04-29

Opinie (226)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

afro
2012-08-27

JAJKO NIESPODZIANKA nigdy nie wiesz co znajdziesz w środku

Uważajcie na to mleko gdyż ja kupiłam ostatnio puszkę w Tesco i znalazłam w niej maluteńką LARWĘ owada:((

W mleku dla niemowlaka jest to wręcz niedopuszczalne poza tym cena mleka też nie jest mała, nie kosztuje 5zł za puszkę aby znajdować w niej dodatkowe niespodzianki. (to nie jajko kinder niespodzianka)

WADY:

-LARWA OWADA W MLEKU

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Kaszki i mleka dla dzieci

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Kaszki i mleka dla dzieci