HiPP, Mleko dla małych dzieci 4 JUNIOR Combiotik® (HiPP)

4.5/5 na 4 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis: Mleko dla małych dzieci po 15. miesiącu. Idealne jako mleczny posiłek na śniadanie – na przykład z płatkami zbożowymi, jako kolacja lub po prostu między głównymi posiłkami.


Mleko HiPP 4 JUNIOR Combiotik® zawiera składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego wzrostu i rozwoju małego dziecka, w ilości dopasowanej do jego potrzeb. W porównaniu z mlekiem krowim, w mleku HiPP 4 Junior Combiotik® zawartość białka jest znacznie zredukowana – zgodnie ze szczególnymi wymaganiami żywieniowymi dziecka na tym etapie rozwoju. Mleko zawiera ponadto m.in. wartościowe żelazo i witaminy, w tym witaminę D ułatwiającą wchłanianie wapnia. Tak jak mleko następne HiPP 2 i 3 BIO Combiotik®, mleko dla dzieci HiPP 4 Junior Combiotik® zawiera naturalne kultury bakterii kwasu mlekowego i prebiotyczny błonnik pokarmowy.

 

Skład mleka dla dzieci HiPP Junior 4 Combiotik® został ulepszony przez ekspertów HiPP na podstawie najnowszych zaleceń specjalistów ds. żywienia. Zmianie uległa zawartość niektórych składników odżywczych (białka, jodu, żelaza, wapnia i witaminy D).

 

Mleko jest przeznaczone do picia z kubeczka. 

  • Cena:
  • 800.00 ml 0.00 zł
Bangla - Avatart użytkownika gośćgość
2014-04-25

Opinie (4)

Filtruj:
Sortuj: