Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Mleko HIPP 1 BIO, 2 BIO, 3 BIO (HiPP)

4/5 na 50 recenzji
4,0
0% kupi ponownie

Opis: Mleko HiPP 1 BIO nadaje się do wyłącznego karmienia zdrowych niemowląt w pierwszych 4-6 miesiącach życia, jeżeli matka nie może karmić piersią, lub jako uzupełnienie karmienia piersią w przypadku niewystarczającej ilości pokarmu matki. Mleko początkowe HiPP 1 BIO może być stosowane w ramach żywienia mieszanego do ukończenia 1. roku życia. Skład mleka początkowego jest zbliżony do wzorca mleka kobiecego. Mleko zostało stworzone specjalnie, aby zaspokoić szczególne potrzeby żywieniowe najmłodszych dzieci. Jego skład jest zbliżony do składu mleka kobiecego. Dostarcza dziecku ważnych witamin, składników odżywczych i mineralnych. Podobnie jak w mleku matki, jedynym węglowodanem występującym jest laktoza (cukier mleczny). Zawier również białko adaptowane, którego skład jest podobny do białka zawartego w mleku matki.
Mleko następne HiPP 2 BIO jest sycące i lekkostrawne. Idealne na etapie wprowadzania posiłków uzupełniających. Mleko HiPP 2 BIO dostarcza dziecku wszystkich ważnych witamin, składników odżywczych i mineralnych. Mleko HiPP 2 BIO można zacząć podawać dziecku, jeśli nie jest już karmione piersią lub jest karmione w ten sposób tylko częściowo i ukończyło 4. miesiąc życia. Na HiPP 2 BIO można przejść z każdego mleka początkowego lub następnego. Do produkcji mleka modyfikowanego BIO, HiPP używa wysokiej jakości składników pochodzących z gospodarstw ekologicznych, gdzie obowiązuje całkowity zakaz stosowania środków chemii rolnej.
Mleko HiPP 3 BIO jest idealnie dopasowane do potrzeb organizmu starszych niemowląt i małych dzieci. Dostarcza wszystkich ważnych witamin oraz składników odżywczych i mineralnych- niezbędnych do prawidłowego rozwoju mięśni, kości i zębów. Mleko HiPP 3 BIO jest sycące, a zarazem lekkostrawne i charakteryzuje się odpowiednio gęstą konsystencją. Jest przeznaczone dla niemowląt po 10. miesiącu życia. Na mleko HiPP 3 BIO można przejść z dowolnego mleka następnego. Do produkcji mleka modyfikowanego BIO, HiPPużywa wysokiej jakości składników pochodzących z gospodarstw ekologicznych, gdzie obowiązuje całkowity zakaz stosowania środków chemii rolnej.
Zdrowsze niż mleko krowie: ze względu na swój specjalny skład, mleko HiPP 3 BIO jest lepiej tolerowaneprzez organizm niemowlęcia niż zwykłe mleko krowie, dlatego zaleca się podawanie mleka modyfikowanego HiPP 3 BIO do ukończenia 3. roku życia.
Nie zawiera cukru krystalicznego.

  • Cena:
  • 300.00 g 14.00 zł
2009-01-17

Opinie (50)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

szuras
2012-03-21

Naprawde super mleko

Witam.
Mój syn pije tylko to mleko od ~2 miesięcy.
Na samym początku ~4 miesiąca daliśmy mu Bebiko 1 i zaraz po tym przestał mnieć regularne kupki (na samej piersi robił 102 razy na dobe). Po 3-4 dniach robił dopiero kupę i to z wielkim bólem.
Odłożylismy Bebiko i daliśmy mu Bebilon 1, problemy z kupą mineły, zaczął robić co drugi dzień i nie miał przy tym bólu. Niestety Bebilon jest nie dobry i nie chciał go jeść, więc więcej wylewaliśmy do zlewu niż on wypijał.
Żona miała mało pokarmu, więc daliśmy mu znowu Bebiko 1 znadzieją, że już problemu nie będzie i niestety krotko po tym był znowu płacz i ból przy wypróżnianiu.

Poczytałem na internecie i sporo osób polecało Hipp'a, więc następnie mu dalismy Hippa 1 i jak ręką odją - wypróżniał się codziennie i bez bólu. Ma po nim więcej gazów ale nie przeszkadzają mu.

W miedzy czasie odwiedziliśmy gastrologa (umowiliśmy się z nim jeszcze przed podaniem Hipp'a) i on też potwierdził, że Bebiko powoduje zaparcia.

W dodatku polecił aby zacząć dawać mu więcej owoców, które pobudzą wypróźnianie. Dotychczas dawaliśmy mu jabłko, sądząc że bardzo dobrze pobudza. Gastrolog poleciała nam morele, winogrona, śliwki i gruski. Powiedziała że jabłka pobudzają ale trzeba ich zjeść dużo.

Faktycznie jak podaliśmy mu suszone śliwki z Gerber'a, to rano miał kupe między łopatkami - ale się ucieszyliśmy na taki widok :)

P.S
Gastrolog w Szczecinie skasowała nas za tą radę 200zł / 35 minut wizyty - więc może komuś się to także przyda i zachowa dla malucha 200zł.

ZALETY:

Samo mleko jest zaletą

WADY:

Wydaje mi się że trzeba przygotować zgodnie z instrukcją inaczej maluchowi nie smakuje.

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Kaszki i mleka dla dzieci

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Kaszki i mleka dla dzieci