• Dodano 49,026 produktów
  • Napisano 187,148 opinii
  • 161,990 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Nosidełko Hipseat (Hippychick)

4.5/5 na 3 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis:

Bolą Cię plecy i...przeraża Cię myśl o krótkich spacerach bez wózka? Często przygotowujesz obiad z maluchem na rękach? Nie chcesz wiązać chusty wiedząc, że Twoje ruchliwe dziecko usiedzi w niej tylko kilka minut. Nowe nosidełko biodrowe Hipseat™! Zakładasz w ciągu 15 sekund i nosisz swoje dziecko zdrowo i wygodnie kiedy tylko zechcesz! Nosidełko Hipseat™ brytyjskiej firmy Hippychick: zdejmuje cały ciężar z Twoich ramion i pleców, redukując obciążenie kręgosłupa równomiernie rozkłada ciężar wokół talii, bioder i miednicy czas zakładania to 15 sekund utrzymuje nóżki i bioderka dziecka w prawidłowej, fizjologicznej pozycji nie krępuje ruchu Twojego dziecka jest zatwierdzone i polecane przez pediatrów, ortopedów i fizjoterapeutów na całym świecie  jest przetestowane przez Brytyjski Instytut Standardów Nosidełko Hipseat™ przeznaczone jest dla dzieci od 6 mies. do 3 lat.

Cena:

  • 1.00 szt 169.00 zł
2010-10-09

Opinie (3)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2013-05-29

Kupiłam przypadkiem i wcale nie żałuję :)

Nosidła używam od kilku dni - kupiłam używane, ale w świetnym stanie i oczywiście taniej niż nowe (nowe - koszt ok. 180zł).
Świetnie się sprawdziło na zakupach z dzieckiem (Mała jeszcze nie umie chodzić...) gdy dziecko jedzie sobie w sklepowym wózku a w miejscach gdzie jest tłoczniej i wózkiem wjechać się nie da wówczas biorę ją ze sobą i co? I tu ciężar przejmuje nosidło :) Pod tym względem jest super, no i jak już Maluszek zacznie chodzić a nie będzie mogła iść sama (bo wiadomo - takie Maluszki szybko narzekają, że bolą je nóżki) to wtedy też można ją ponieść na takim "siedzonku biodrowym" :)
Mój mąż nazwał mnie "gadżeciarą" jak to zobaczył, ale podejrzewam że sam też tego będzie używał, bo pas jest na tyle długi że i on się w niego zapinie :)
Porównując z noszeniem w chuście to chusta oczywiście wypada lepiej, bo noszącemu jest wygodniej i dla dziecka bezpieczniej, ale nie każde dziecko w chuście lubi siedzieć. Moje na szczęście lubi więc nosidło będziemy używać pewnie tylko na szybkie wyjście z samochodu (poczta, przychodnia etc...)

ZALETY:

Szybko się zakłada i ściąga Jest lekkie Łatwo wyprać Przydatne jest!

WADY:

Może cena trochę wysoka jak na taki rodzicielski gadżet...

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Chusty do noszenia dziecka

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Chusty do noszenia dziecka