Vaxol, spray do usuwania woskowiny usznej (HL Healthcare)

4/5 na 13 recenzji
4,0
38% kupi ponownie

Opis: VAXOL to łatwy i wygodny w stosowaniu spray do usuwania woskowiny usznej, zmniejszający konieczność wykonywania zabiegów płukania uszu. Przy stosowaniu profilaktycznym zmniejsza ryzyko powstawania korków woskowinowych poprzez wspieranie naturalnego procesu samooczyszczania przewodu słuchowego. Służy też jako przygotowanie do płukania ucha w celu usunięcia korków woskowinowych - zmiękcza i ułatwia ich wypłukiwanie. Vaxol tworzy także barierę przed przedostaniem się wody do wnętrza ucha.

Vaxol jest w 100% naturalny. Zawiera wyłącznie oliwę z oliwek, przygotowaną według standardów farmaceutycznych. Oliwa zawiera polifenole. Są to substancje posiadające silne działanie antyoksydacyjne i przeciwbakteryjne. Oliwa z oliwek nawilża woskowinę i przewód słuchowy ułatwiając wydostanie się woskowiny na zewnątrz. Może również zmniejszać ryzyko występowania infekcji.
 
VAXOL jest przeznaczony dla dzieci i osób dorosłych
*Przed zastosowanieum u  dzieci poniżej 1 roku życia należy zasięgnąć opinii lekarza.
Zmiękczanie i bieżące usuwanie woskowiny usznej to ważny pielęgnacyjny zabieg o charakterze profilaktycznym. Jest on również niezbędny przed planowanym zabiegiem usuwania korków woskowinowych przez lekarza.
Problem korków woskowinowych zamykających przewód słuchowy wcale nie jest bagatelny. Dotyczy on od 2% do 6% populacji, w tym zwłaszcza dzieci i osób starszych. Osoby cierpiące z powodu zalegania korka woskowinowego stanowią znaczącą część pacjentów zgłaszających się na ostre dyżury laryngologiczne.
Vaxol powstał w Wielkiej Brytanii we współpracy z British National Healthservice Ear Care Unit w Rotherham. Zawiera wyłącznie naturalną oliwę z oliwek przygotowaną według standardów farmaceutycznych.
BEZPIECZNY SKŁAD
Vaxol nie zawiera wody.
Mokra woskowina może stanowić doskonałą pożywkę dla bakterii, a szczególnie w uchu gdzie jest ciemno i ciepło. Vaxol nie zawiera wody, dlatego nie ma ryzyka, że będzie wspierał rozwój bakterii.
Vaxol jest w 100% naturalny. Zawiera wyłącznie naturalną oliwę z oliwek przygotowaną wg standardów farmaceutycznych, która tworzy cienką warstwę w zewnętrznym przewodzie słuchowym i na woskowinie usznej, przez co ułatwia jej ewakuację z przewodu słuchowego.
Vaxol nadaje się do długoterminowego stosowania.
Vaxol:
- nie wysusza skóry przewodu słuchowego
- nie powoduje podrażnień
- nie powoduje pęcznienia korków woszczynowych
- nie sprzyja rozwojowi bakterii
BEZPIECZNA FORMA PODANIA
Spray/pompka delikatnie rozpyla substancję aktywną bez ryzyka zbyt dużego ciśnienia i ewentualnego uszkodzenia błony bębenkowej.
Specjalnie wyprofilowana końcówka chroni przed zbyt głębokim włożeniem dozownika do ucha i przed uszkodzeniem przewodu słuchowego.
WYGODNA FORMA APLIKACJI
Nie wylewa się z uszu.
Można podawać w pozycji stojącej, siedzącej, leżącej.
Łatwo się aplikuje, dawka jest precyzyjnie odmierzona.
Substancja aktywna równomiernie rozpyla się w przewodzie słuchowym.
Stosowanie nie jest czasochłonne.
Nie wymaga dodatkowego płukania uszu po użyciu.
EKONOMICZNE OPAKOWANIE
Wydajny: opakowanie 10ml zawiera aż 200 pojedynczych dawek
 

  • Cena:
  • 10.00 ml 22.00 zł
2010-03-02

Opinie (13)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

carmen
2012-11-17

Bardzo dobry produkt.

Polecił mi go laryngolog. Stosuję go zapobiegawczo raz w tygodniu. Nie mam już problemów z nadmiarem woskowiny w uszach. W skrócie: kosmetyk godny polecenia.

ZALETY:

-dostępność -skuteczność -wydajność -łatwy w użyciu -jak na taką skuteczność dość niska cena

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców