Holle, Ekologiczna kaszka warzywna z dynią, kukurydzą i ryżem (Holle)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Ekologiczna kaszka warzywna z dynią, kukurydzą i ryżem Holle zawiera składniki, które pochodzą z upraw biologicznych i biodynamicznych (rodzice mogą być pewni, że dziecko otrzymuje wyłącznie pełnowartościowe, pożywne danie wolne od polepszaczy smaku i innych dodatków). Jej składniki: dynia, pełnoziarniste płatki ryżowe oraz pełnoziarniste płatki kukurydziane wzbogacone są witaminą B1.
Kaszkę warzywną z dynią, kukurydzą i ryżem można podawać dzieciom od 6. miesiąca życia w ramach początków rozszerzania diety dziecka. Można ją podawać w wersji bezmlecznej lub mlekiem (zarówno modyfikowanym, jak i świeżym). W zależności od wieku dziecka, przygotowany posiłek można dowolnie wzbogacać mięsem, bądź warzywami, stwarzając sycące danie, które zaspokoi gusta nawet najbardziej kapryśnych smakoszy. 
Kaszka jest niezwykle łatwa w przygotowaniu, łatwo się rozprowadza i nie tworzy grudek w trakcie mieszania. 
Produkty Holle są wolne od jakichkolwiek domieszek, czy modyfikacji, są produkowane w zgodzie z naturą, a ich składy są czyste, czytelne i wartościowe, dlatego zarówno nowa kaszka Dyniowa z Kukurydzą i Ryżem, jak i pozostałe produkty firmy mogą być bez obaw stosowane w diecie niemowląt i dzieci.

Gdzie można kupić: sklep internetowy Victualia

  • Cena:
  • 175.00 g 13.00 zł
2016-09-27

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców