Holle, Ekologiczna pszenna kaszka z bananami (bezmleczna) (Holle)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Ekologiczna kaszka z bananami Holle polecana jest niemowlętom od 6. miesiąca życia. Kaszka jest bezmleczna, pszenna. Ma prosty skład – pszenne płatki razowe oraz puree z banana.  Dodatkowo kaszka jest wzbogacona witaminą B1. Do jej przygotowania używane są wyłącznie starannie wyselekcjonowane zboża o jakości Demeter, czyli uprawiane zgodnie ze standardami rolnictwa biodynamicznego. 
Kaszka wyróżnia się wyjątkowo dużą zawartością owoców. Dodatek aromatycznego purée z bananów zapewnia intensywny owocowy smak, który w połączeniu z delikatną zbożową kaszką tworzy wyjątkowo smaczny posiłek, chętnie jedzony przez najmłodszych. Kaszkę można serwować bez dodatków, jako kaszkę bezmleczną lub z dodatkiem jakiegokolwiek mleka dla niemowląt. Różne możliwości wykorzystania i przygotowania Ekologicznej kaszki z bananami marki Holle gwarantują urozmaicone menu w diecie małego dziecka.
Ekologiczna kaszka z bananami dla niemowląt marki Holle przeznaczona jest do stosowania po zakończeniu karmienia piersią jako część zróżnicowanej diety, najwcześniej od 6 miesiąca życia dziecka.

Gdzie można kupić: sklep internetowy marketbio.pl
 

  • Cena:
  • 250.00 g 12.50 zł
2017-06-08

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty

Top recenzentki

Ulubione rodziców