Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Holle, Ekologiczne mleko następne 3 na bazie mleka koziego (Holle)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Ekologiczne mleko następne 3 marki Holle wyprodukowane zostało z mleka kóz, certyfikowanego prestiżowym znakiem Demeter. Mleko charakteryzuje się doskonałym smakiem i bogactwem naturalnych składników odżywczych. To kompletny posiłek, zawierający białko, składniki mineralne i witaminy w proporcjach zmodyfikowanych odpowiednio do potrzeb małego dziecka. 
Mleko nie zawiera glutenu, jajek czy krystalicznego cukru. W porównaniu ze swoim krowim odpowiednikiem, zawiera więcej składników odżywczych (więcej wapnia, fosforu, potasu, selenu, magnezu, kwasu linolowego, kwasu foliowego), jest również bogatsze w oligosacharydy (czyli prebiotyki, stymulujące rozwój prawidłowej flory bakteryjnej) oraz łatwiej i szybciej się trawi. Zawiera także znacznie więcej niż mleko krowie krótko- i średnio łańcuchowych oraz jedno- i wielonienasyconych, niezbędnych do prawidłowego rozwoju i funkcjonowania, kwasów tłuszczowych.
Ekologiczne mleko następne 3 na bazie mleka koziego marki Holle jest odpowiednie jako specjalne pożywienie dla niemowląt w wieku od 10. miesiąca życia do ukończenia 3. roku życia; jako element rozszerzonej diety, składającej się z pokarmów w butelce oraz pokarmów stałych. Zalecane jest do stosowania po okresie karmienia ekologicznym mlekiem następnym 2 Holle na bazie mleka koziego lub jako zamiennik innego mleka następnego.  Może być używane także do przygotowywania ekologicznych kaszek zbożowych Holle już od 6. miesiąca życia dziecka. Jest szybkie i łatwe w przygotowaniu, nie trzeba go gotować, a jedynie wsypać do przegotowanej, ostudzonej wody. Może być spożywane samodzielnie lub służyć do przygotowywania kaszek, napojów czy deserków.

Skład: pełne mleko kozie w proszku* (41%), maltodekstryna*, laktoza*, oleje roślinne* (olej palmowy, rzepakowy* i słonecznikowy*), skrobia*, witamina C, węglan wapnia, cytrynian sodu, L-cysteina, L-tryptofan, L-izoleucyna, witamina E, siarczan żelaza, siarczan cynku, D-pantotenian wapnia, niacyna, siarczan miedzi, witamina A, witamina B1 (tiamina), witamina B2 (ryboflawina), witamina B6, siarczan manganu, jodan potasu, kwas foliowy, witamina K1, selenian sodu, biotyna, witamina D, witamina B12

Gdzie można kupić: sklep internetowy Victualia Saluber

  • Cena:
  • 1.00 ml 55.00 zł
Marka:Holle
Kategoria:Mleka następne
2016-09-02

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Mleka następne

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Mleka następne