Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Holle, Ekologiczne mleko początkowe 1 na bazie mleka koziego (Holle)

4/5 na 1 recenzji
4,0
0% kupi ponownie

Opis: Ekologiczne mleko początkowe 1 na bazie mleka koziego marki Holle przeznaczone jest dla niemowląt, którym – z różnych przyczyn – naturalny pokarm nie wystarcza. 
Mleko kozie dostarcza dziecku wszystkich niezbędnych składników odżywczych: 
białka, węglowodanów, tłuszczów, witamin i składników mineralnych potrzebnych do prawidłowego rozwoju dziecka w 1. roku życia. Mleko kozie ma więcej wapnia, fosforu, magnezu, potasu, selenu i kwasu linolowego niż mleko krowie, bogate jest ponadto w kwas foliowy i oligosacharydy, stymulujące rozwój prawidłowej flory bakteryjnej jelit. W porównaniu z mlekiem krowim jest gęstsze i ma większą wartość odżywczą. Białka i tłuszcze wchodzące w skład mleka koziego różnią się budową od alergenów znajdujących się w mleku krowim, jeśli jednak niemowlę ma zdiagnozowaną alergię lub podejrzenie alergii na krowie mleko lub produkty mleczne, spożywanie mleka koziego powinno zostać skonsultowane z pediatrą.

BIO mleko początkowe 1 na bazie mleka koziego marki Holle jest produktem ekologicznym, o specjalnym przeznaczeniu żywieniowym. Należy je przygotowywać zgodnie z instrukcjami i tabelą dozowania, zawartymi na opakowaniu. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy aptekadziecka.pl

  • Cena:
  • 400.00 g 49.00 zł
Marka:Holle
Kategoria:Mleka początkowe
Bangla - Avatart użytkownika gośćgość
2014-04-25

Opinie (1)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Mleka początkowe

Producenci polecają

Top produkty