Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Holle, Ekologiczny Mus z marchewki i słodkich ziemniaków z zielonym groszkiem BIO (Holle)

5/5 na 4 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Ekologiczny Mus z marchewki i słodkich ziemniaków z zielonym groszkiem BIO Holle polecany jest niemowlętom od 4. miesiąca życia jako element zróżnicowanej diety początkowej. Posiłek ma formę delikatnego, gładko rozdrobnionego puree, a w jego składzie znajdziemy jedynie marchewkę, ziemniaki i groszek, pochodzące z upraw biodynamicznych, oraz dodatek soku z cytryny, pochodzenia ekologicznego. Mus nie zawiera żadnych innych dodatków, w tym soli czy cukru, nie jest też produktem alergizującym (gluten, laktoza, jaja). To produkt w 100% warzywny, o najwyższej jakości potwierdzonej certyfikatem Demeter. Konsystencja posiłku, niezwykle kremowa, dostosowana została do stopnia rozwoju i potrzeb niemowląt, w szczególności do rozwijającego się układu pokarmowego i możliwości malucha. W składzie musu dominuje marchewka (70%), zalecana jako jedno z pierwszych warzyw (obok dyni), podawanych dziecku. Jest ona bogatym źródłem beta-karotenu, który w organizmie przekształcany jest w witaminę A, ponadto zaś zawiera spore ilości błonnika, korzystnie wpływającego na mikroflorę jelit. Dodatek ziemniaków (20%), zapewnia małemu organizmowi niezbędny potas, regulujący poziom nawodnienia organizmu, zielony groszek zaś (10%) normuje równowagę kwasowo-zasadową.  
Ekologiczny Mus z marchewki i słodkich ziemniaków z zielonym groszkiem BIO marki Holle zamknięty został w praktycznej saszetce z zakrętką, umożliwiającą ponowne zamknięcie produktu. Produkt zajmuje niewiele miejsca, jest lekki, łatwy w użyciu i bezpieczny w przewożeniu. Doskonale sprawdza się w podróży i wszędzie tam, gdzie liczy się wygoda. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy Victualia.pl (importer marki Holle)

  • Cena:
  • 90.00 g 5.00 zł
2016-09-03

Opinie (4)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Dania warzywne dla dzieci

Producenci polecają

Top produkty