Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Holle, Kaszka musli pełnoziarniste z płatkami kukurydzianymi Junior (Holle)

0/5 na 0 recenzji
0,0
0% kupi ponownie

Opis: Kaszka musli pełnoziarniste z płatkami kukurydzianymi Junior polecana jest dzieciom od 10. miesiąca życia. To kompozycja płatków owsianych, orkiszowych i kukurydzianych, dodatkowo wzbogaconych witaminą B1. Produkt jest w 100% ekologiczny, a także certyfikowany znakiem Demeter (czyli spełnia rygorystyczne normy kontroli unijnej i krajowej w całym procesie przetwórczym).
Dzięki zawartości pełnego ziarna, płatki zachowują wysokie wartości odżywcze i stanowią pełnowartościowy, pożywny posiłek, a zmagazynowana w nich energia uwalnia się powoli, dostarczając dziecku niezbędnej siły do działania przez długi czas.
Kaszka zawiera wyłącznie naturalne składniki, nie jest dosładzana, barwiona aniaromatyzowana.  – jest za to zdrowym i wartościowym posiłkiem.
Kaszkę można przygotować zarówno na bazie mleka, jak i wody – w zależności od preferencji dziecka. Świetnie smakuje również jako deserek, przygotowany np. na bazie świeżego przecieru owocowego. 
 
Gdzie można kupić: sklep internetowy biomaluszek.pl

  • Cena:
  • 250.00 g 13.00 zł
2016-04-29

Opinie (0)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Kaszki i kleiki dla dzieci

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Kaszki i kleiki dla dzieci