Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Holle, Mus z gruszki z jabłkiem i szpinakiem (Holle)

5/5 na 2 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Mus z gruszki z jabłkiem i szpinakiem Holle to oryginalna kompozycja owocowo-warzywna, przeznaczona dla dzieci od 6. miesiąca życia. Starannie przetarty mus ma aksamitną, kremową konsystencję, dostosowaną do rozwijającego się układu pokarmowego i możliwości malucha. Dodatek niepopularnego, a jednocześnie bogatego w antyoksydanty, witaminy i wartości odżywcze szpinaku, gwarantuje urozmaiconą dietę uzupełniającą małego dziecka. Szczególnie ważna w szpinaku jest proporcja wapnia do fosforu, dzięki czemu wpływa on bardzo korzystnie na układ szkieletowy
Ekologiczny Mus z gruszki z jabłkiem i szpinakiem zawiera wyłącznie owoce i warzywa o jakości Demeter. Nie jest dosalany czy dosładzany, nie zawiera również glutenu, białka mleka, jaj oraz wody. 
Ekologiczny Mus z gruszki z jabłkiem i szpinakiem podany jest w wygodnej saszetce do wyciskania, z możliwością ponownego zamknięcia. Doskonale sprawdza się w podróży, na spacerze oraz wszędzie tam, gdzie to potrzebne  -  o dowolnej porze i bez szukania miejsca na posiłek.

Gdzie można kupić: aptekamelisa.pl

  • Cena:
  • 90.00 g 5.00 zł
Marka:Holle
Kategoria:Przekąski dla dzieci
2017-06-08

Opinie (2)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Przekąski dla dzieci

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Przekąski dla dzieci