• Dodano 49,026 produktów
  • Napisano 187,148 opinii
  • 161,990 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Athomer Baby Spray (Homeomed)

5/5 na 4 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis:

ATHOMER BABY SPRAY to aerozol przeznaczony dla dzieci od 3 miesiąca życia do oczyszczania i przeciwdziała przekrwieniu śluzówek jam nosowych. ATHOMER BABY SPRAY zapewnia najbardziej skuteczny efekt w upłynnianiu i usuwaniu z dróg oddechowych nadmiaru wydzieliny śluzowej, która może być dogodnym podłożem do nadkażenia i w efekcie infekcji. W ten sposób można uzyskać najlepszą profilaktykę przed infekcjami dotyczącymi górnych i dolnych dróg oddechowych dziecka. Proces usuwania nadmiaru wydzieliny śluzowej nie powoduje uczucia wysuszenia śluzówek, czy zaburzeń smaku. ATHOMER BABY SPRAY jest naturalnie bogaty w sole mineralne i mikroelementy pochodzące z wody morskiej, pochodzącej z najczystszego regionu Grecji “Agion Oros”, w pobliżu świętej w czasach starożytnych góry Athos. Woda pobierana jest z głębi morza w odległości 5 mil od wybrzeża, na głębokości 10 m. Przy produkcji preparatu stosowana jest najnowsza technologia, preparat nie zawiera propelentów, barwników ani konserwantów.Preparat nie może wywoływać żadnych reakcji alergicznych.Każda seria preparatu zaopatrywana jest w certyfikat analityczny. Sposób użycia: ATHOMER BABY SPRAY wyposażony jest w łatwy w użyciu aplikator - dozownik, bezpieczny i specjalnie skonstruowany dla niemowląt i dzieci. Końcówka aplikatora może być ustawiana w poziomej lub pionowej pozycji – co jest wygodne i może być dostosowane do aktualnej pozycji ciała dziecka. Nie uszkadza on śluzówek jam nosowych i umożliwia dozowanie dawek aerozolu. Aplikator należy zamontować przed użyciem - delikatnie wcisnąć w specjalne gniazdo pojemnika aerozolu, do usłyszenia zatrzaśnięcia połączenia.  Aplikacja może być kontrolowana i dzielona na dozy. W przebiegu infekcji: Częstotliwość aplikacji należy dostosować do potrzeb. Zazwyczaj stosuje się do 4 aplikacji aerozolu do każdej jamy nosowej, do 4 razy dziennie. W profilaktyce: 1 - 2 aplikacji dziennie do każdego nozdrza  

Cena:

  • 100.00 ml 22.00 zł
2010-10-13

Opinie (4)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2011-10-12

Szczerze polecam!!!

Bardzo wygodny, super wydajny, nie uczulający, za niewielkie pieniądze, w porównaniu z innymi mi wychodzi najtaniej( 21 zł za 100 ml).Wyszukałam na stronie DOZ i się uzależniłam;) Wszystko jest zgodne z opisem producenta, spełnia moje oczekiwania w 100 %.Łatwa aplikacja: po jednym"psiku"do każdej dziurki; moje dzieciaki same chętnie przychodzą i poddają się temu zabiegowi.

ZALETY:

wygodny, super wydajny, nie uczulający, za niewielkie pieniądze,

WADY:

brak

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Kaszel, ból gardła, katar, higiena nosa

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Kaszel, ból gardła, katar, higiena nosa