• Dodano 48,976 produktów
  • Napisano 186,977 opinii
  • 161,644 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Stimeria, różne smaki (Hortex)

3/5 na 19 recenzji
3,0
0% kupi ponownie

Opis:

Stimeria to doskonały pomysł na pyszną przekąskę w ciągu dnia, szybki obiad lub kolację wieczorem. Stimerię można przygotować w domu, w pracy - wszędzie tam, gdzie poczujemy głód. Wystarczy wyjąć opakowanie z zamrażalnika, włożyć do mikrofalówki i po 7 minutach pyszne warzywne danie gotowe. Wybraliśmy najlepsze warzywa i z pasją połączyliśmy w pyszne kompozycje. Następnie umieściliśmy je w specjalnie zaprojektowanym opakowaniu, które działa jak garnek do gotowania na parze. Po włożeniu do mikrofalówki, pod wpływem ciepła wewnątrz opakowania wytwarza się para, która gotuje warzywa dzięki zintegrowanym w folii zaworkom. Nowatorska technologia gwarantuje zachowanie naturalnego smaku warzyw i wartości odżywczych. Hortex Stimeria to przepyszne i pełne witamin warzywa, dodatkowo połączone z ryżem lub soczystym kurczakiem, bez dodatku konserwantów i wzmacniaczy smaku. Hortex Stimeria jest dostępna w 4 wariantach smakowych: - Słoneczny Mix - Warzywa z serową nutą - Risotto Tricolore - Warzywa po toskańsku z ryżem i kurczakiem.

Cena:

  • 1.00 szt 0.00 zł
2007-06-11

Opinie (19)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2011-04-17

Smaczne!

Oceniam Słoneczny Mix: Fajne to jest, podeszłam z niechęcią, bo wydawało mi się, ze beda to takie zmieszane warzywa, dosc rozdrobnione, bez smaku. Okazuje się, ze jest to idealny dodatejk do drugiego dania a i również można jeść je bez dodatków, naprawdę wychodzą smaczne, duże kawałki warzyw, robię tak jak na opakowaniu napisane: 7 minut i gotowe, w czasie przygotowywania torba się starsznie napina, jakby za chwilę miał nastapic warzywny wybuch;))

ZALETY:

duże kawałki warzyw smaczne, nie sflaczałe niska cena łatwsc i szybkosc przygotrowania

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Warzywa i owoce mrożone

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Warzywa i owoce mrożone