Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

BeSafe, Fotelik samochodowy iZi Up X3 Fix (HTS BeSafe)

5/5 na 7 recenzji
5,0
0% kupi ponownie

Opis: Fotelik samochodowy BeSafe iZi Up X3 Fix polecany jest dzieciom od 4 do 12 lat, ważących od 15 do 36 kg (grupa 2/3). Fotelik mocuje się przodem do kierunku jazdy. 
Fotelik iZi Up X3 fix wyposażony został w SYSTEM SIR (Side Impact Rotation). System SIR sprawia, że w czasie kolizji bocznej fotelik obraca się, a dziecko jest jeszcze lepiej chronione - jego głowa jest lepiej utrzymywana w zagłówku, chroniony jest też kręgosłup dziecka.
Fotelik w łatwy sposób instaluje się w samochodzie za pomocą zaczepów ISOfix lub 3-punktowego pasa - aby ograniczyć ryzyko złego mocowania fotelik nie posiada prowadnic na pas. Dziecko posadzone w foteliku zapinane jest przy pomocy 3-punktowego pasa samochodowego.
Wysokość zagłówka i oparcia bardzo łatwo się reguluje. Dzięki temu, że są one zsynchronizowane, można łatwo  ustawić ich wysokość oraz szerokość, dostosowując do wzrostu dziecka. 
Fotelik daje też możliwość wyboru 2 pozycji do spania - dziecko może samo wybrać odpowiednie nachylenie, pociągając za uchwyt. 
Fotelik samochodowy BeSafe iZi Up X3 Fix jest najwyższym dostępnym fotelikiem na rynku. 
W najbardziej znanym europejskim teście dotelików samochodowych - Stiftung Warentest (ADAC) - wiosną 2012 roku fotelik dostał ocenę dobrą  **** (w skali max ***** )
Homologacja: ECER4404
Oficjalnym dystrybutorem fotelików jest firma Marko. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy marko-baby.pl
 

  • Cena:
  • 1.00 ml 829.00 zł
2017-06-16

Opinie (7)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Foteliki samochodowe od 15 do 36kg

Producenci polecają

Top produkty