• Dodano 48,976 produktów
  • Napisano 186,977 opinii
  • 161,644 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Chusteczki nawilżane Baby Wipes (Huggies)

2.5/5 na 21 recenzji
2,5
0% kupi ponownie

Opis:

W życiu młodej Mamy zdarza się wiele sytuacji, w których zapewnienie właściwych warunków do pielęgnacji ukochanego malucha może być niezwykle kłopotliwe. Nie wszędzie dostępne są środki potrzebne do przewinięcia i należytego zadbania o higienę Waszych szkrabów. Aby umożliwić Wam wszystkim wystarczająco komfortowe warunki, bez względu na chwilowe niedogodności, stworzyliśmy Huggies Baby Wipes - specjalne, nawilżane chusteczki pielęgnacyjne. Ich unikalna struktura sprawia, że są elastyczne i grube, a przy tym niezwykle mięciutkie i delikatne. Dzięki starannie i odpowiednio dobranym składnikom, idealnie nadają się do pielęgnacji wyjątkowo wrażliwej skóry Waszych pociech. Chusteczki Huggies Baby Wipes dostępne są w dwóch wersjach Pure oraz Aloe. Pierwsze to bezzapachowe nawilżane chusteczki przeznaczone nawet dla najdelikatniejszej skóry. Drugie dodatkowo nasączyliśmy aloesem, dzięki czemu skóra Waszych maleństw zostanie wyjątkowo dobrze odżywiona i będzie jeszcze zdrowsza. Chusteczki pielęgnacyjne Huggies Baby Wipes zawsze możecie mieć pod ręką, a specjalnie zaprojektowane opakowanie, w którym zastosowano unikalny system wielokrotnego otwierania, będzie stale utrzymywało je odpowiednio nawilżone.

Cena:

  • 64.00 szt 7.50 zł
2007-09-05

Opinie (21)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2010-03-31

Grube, sztywne, mało delikatne. Nie polecam!

Są to jedne z najgorszych chusteczek jakie miałam. Marzyłam, żeby po otwarciu jak najszybciej je zużyć. Są okropnie sztywne, takie papierowe, grube, ciężko się nimi przemywało skórę, bo były tak twarde w dotyku, wręcz szorstkie. Są bardzo mocno nawilżone, zostawiały na pupie wilgoć i musiałam chwilę odczekać, aby posmarować kremem.
Chusteczki mają specyficzny zapach - zapach chemii, lekarstw.
Na szczęście córki alergiczki nie uczuliły i nie podrażniły, aczkolwiek są o wiele lepsze na rynku.

ZALETY:

ładne opakowanie nie uczuliły, nie podrażniły

WADY:

grube, sztywne, ciężko się nimi "manewruje" przy pupie dziecka nieprzyjemny zapach

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Chusteczki nawilżane dla niemowląt

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Chusteczki nawilżane dla niemowląt