• Dodano 48,985 produktów
  • Napisano 187,004 opinii
  • 161,695 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

DryNites, Pieluszki Dry Nites Pyjama Pants (Huggies)

4/5 na 10 recenzji
4,0
0% kupi ponownie

Opis:

Moment, w którym Wasze pociechy będą gotowe, aby przestać korzystać z różnego rodzaju pieluszek, zależy od wielu czynników. Czasami, pomimo tego, że dziecko już korzysta z toalety w ciągu dnia, doświadcza problemu tak zwanego "nocnego moczenia". Taka wyjątkowo męcząca i z wiadomych względów krępująca sytuacja dotyczy aż 300 000 dzieci w Polsce. Jest to przede wszystkim powodem obniżenia poczucia wartości, ale także braku komfortu i niezbędnej higieny. Wychodząc naprzeciw tak szczególnym wymaganiom, chcieliśmy zaoferować Waszym brzdącom i Wam, drogie Mamy, idealne rozwiązanie w postaci wyjątkowych majteczek Huggies Dry Nites, przeznaczonych dla dzieci od 4 do 10 roku życia, które cierpią z powodu nocnego moczenia się. Te specjalistyczne, wyjątkowo chłonne i funkcjonalne, jednorazowe majteczki, są niezwykle cienkie i wygodne, ale jednocześnie zapewniają efektywne odprowadzanie i długotrwałe zatrzymywanie wilgoci. Posiadają elastyczne boki, ułatwiające samodzielne zakładanie i zdejmowanie. Są na tyle dyskretne, że Wasze dzieci mogą bez obaw nosić je nawet pod zwykłą piżamką. Majteczki Huggies DryNites® zagwarantują im suche łóżka oraz dobre samopoczucie, a Wam spokojniejsze i zdecydowanie bardziej komfortowe noce. Majteczki Huggies DryNites® dostępne są w dwóch rozmiarach: dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat i wadze od 17 do 30 kilogramów oraz dla dzieci w wieku od 8 do 15 lat i wadze od 27 do 57 kilogramów.

Cena:

  • 9.00 szt 35.00 zł
2007-09-05

Opinie (10)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

XXX
2013-07-04

Nie polecam.

Witam. Miałam okazję nosić te pieluchomajtki. Po trzecim sikaniu, przeciekały. Ich jakość nie jest jakaś wielka, można by było zrobić jeszcze jeden rozmiar i wybór, aby móc zapiąć je po bokach. Oko 30 zł, za 10 sztuk, beznadziejny interes. Jeśli ktoś jest szczupły(tak do 85 cm w pasie) to bez problemu zmieści się w Pampers Extra Large(6), gdzie jeden pampers = 1 zł. Ceny są o wiele za duże.

ZALETY:

Dyskretne

WADY:

Mało w paczce, duży koszt, słaba chłonność.

Filtruj:
Sortuj: