• Dodano 48,979 produktów
  • Napisano 186,990 opinii
  • 161,672 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Huggies Pull-Ups (Huggies)

4/5 na 6 recenzji
4,0
0% kupi ponownie

Opis:

W świecie Waszych pociech, jakże innym od naszego, inne są też problemy i inne sposoby ich rozwiązywania. Kwestia rezygnacji z wygody i bezpieczeństwa, jakie zapewniało im noszenie dobrych i sprawdzonych pieluszek, z pewnością nie należy do najłatwiejszych. Projektując naszą wyjątkową serię majteczek Huggies Pull-Ups, mieliśmy na uwadze zapewnienie jak największej wygody i prostoty w nauczaniu Waszych szkrabów korzystania z nocnika. Dzięki temu, że Huggies Pull-Ups chłoną znacznie mniej wilgoci niż tradycyjne pieluszki, dzieci szybciej zaczynają zauważać, że coś jest nie tak i że przydałby im się nocnik. Co więcej, nadruki na pieluszkach Huggies Pull-Ups, przedstawiające postaci z filmów Disneya, wykonane są ze specjalnej substancji, reagującej na wilgoć. Pod jej wpływem bohaterowie ulubionych kreskówek zaczną nagle znikać. Aby zachować obrazki, Wasze brzdące będą musiały nauczyć się kontrolować proces siusiania. Dzięki temu, że majteczki Huggies Pull-Ups są cieniutkie, łatwe do zakładania oraz dodatkowo ozdobione dobrze znanymi rysunkami, z pewnością będą jeszcze chętniej zakładane przez Wasze pociechy. Pieluszki Huggies Pull-Ups oferujemy w trzech rozmiarach: M (9-15 kg), L (14-18 kg) XL (powyżej 17 kg). Każdy z nich jest dostępny w wersji dla chłopców i dla dziewczynek.

Cena:

  • 14.00 szt 26.00 zł
2007-09-05

Opinie (6)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2009-01-08

Bardzo dobre do nauki nocnikowania:0

Pieluszki te są bardzo wygodne dla dziecka, które ma nauczyć się używania nocnika lub wc. Są cienkie i wygodne, zarówno do zakładania jak i noszenia. Nie są az tak pojemne jak te normalne pieluchy i dziecko wyczuwa ze wygodniej by bylo jednak skorzystac z nocnika bo cos tam na pupie tkwi takiego srednio wygodnego. Sa dobrze nasiakliwe, ale wlasnie mam wrazenie ze specjalnie ta pojemnosc jest mniejsza i material z ktorego sa wykonane nasiaka w taki sposob, zeby dziecko odczuwalo ze troche niewygodnie jest.

ZALETY:

lekkie, dobrze przylegaja, cienkie, ladne wzory

WADY:

cena

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Pieluchomajtki dla dzieci

Producenci polecają

Top produkty