• Dodano 48,979 produktów
  • Napisano 186,998 opinii
  • 161,678 recenzentów

Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Pieluchy Huggies Classic. Różne rozmiary (Huggies)

2.5/5 na 35 recenzji
2,5
0% kupi ponownie

Opis:

Z myślą o wyjątkowych potrzebach niemowlaków, a także mając na uwadze budżety domowe konsumentów, firma Kimberly-Clark we wrześniu 2006 roku wprowadziła na rynek nowe pieluszki Huggies® Classic. Nowe pieluszki Huggies® Classic jeszcze lepiej troszczą się o delikatną skórę wszystkich maluchów, a jednocześnie mają bardzo przystępną cenę, która nie nadwyręża budżetów domowych. ieluszki Huggies® Classic posiadają nowy, bardzo wydajny system wchłaniania DRY SYSTEM, który zapobiega przeciekaniu i pomaga utrzymać skórę suchą przez długi czas. Skórę przed podrażnieniami pomaga chronić miękka i przewiewna powłoczka AIR SYSTEM. O wygodę wszystkich małych użytkowników troszczy się nowy system zapięć wykorzystujący niezwykle delikatne i wytrzymałe rzepy. Pieluszki mają też oddychające boczne falbanki, umożliwiające właściwą wentylację. Pieluszki Huggies® Classic oferowane są w czterech rozmiarach, zależnie od wieku i wagi dziecka: od urodzenia do 5 miesiąca życia (3-6 kg), od 3 do 8 miesiąca (4-9 kg), od 5 do 12 miesiąca (7-16 kg) oraz od 12 miesiąca do 2 roku życia (11-22 kg). Dostępne są w czterech wielkościach opakowań: Mała, Duża, Jumbo, Mega Paczka.

Cena:

  • 52.00 szt 34.00 zł
2007-09-05

Opinie (35)

NAJBARDZIEJ POMOCNA OPINIA

2011-06-23

okropne

Kupiłam te pieluchy bo zachęciła mnie promocja, oraz fakt, że stosowałąm je u mojego dziecka jak się urodziło i byłam zachwycona.
Te okazały sie totalną porażką!! W moment pielucha była przesikana, a dodatkowo aplikacje na pieluszce farbowały ubranka, na szczęście w praniu wszystko ładnie schodziło.
Paczka tych pieluch była zdecydowanie za duża, bo męczyłam się z nimi całą wiecznośc, a te pieluchy nie nadawały się nawet na dzień, co dopiero na noc!!!

ZALETY:

ładne

WADY:

przesiąkają farbują

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Pieluchy i chusteczki nawilżane

Producenci polecają

Top produkty

Ulubione rodziców w kategorii: Pieluchy i chusteczki nawilżane