Bangla – katalog produktów dla dzieci i dla rodziców

Zmieniamy się dla Ciebie! Katalog produktów Babyonline oraz Bangla zostały połączone! Nowy katalog od teraz jest integralną częścią serwisu MamoToJa.pl (dawniej Babyonline.pl). Dowiedz się więcej o zmianach!

Humana, AntiColic, Mleko początkowe dla niemowląt ze skłonnością do kolek i wzdęć (Humana)

4.5/5 na 3 recenzji
4,5
0% kupi ponownie

Opis: Dzięki nowej strukturze lipidów obecnej w produkcie Humana AntiColic opracowanej i pozyskiwanej w opatentowanej przez Humanę technologii, kwas palmitynowy pozostaje w jelicie związany chemicznie w cząsteczce tłuszczu i jest wchłaniany. Dzięki temu nie wiąże on wapnia, który jest teraz znacznie lepiej absorbowany przez organizm. Taką samą budowę mają tłuszcze zawarte w mleku matki. Humana AntiColic to mieszanka specjalnego przeznaczenia na problemy trawienne niemowląt. Ponieważ jest pełnowartościowa może być stosowana jako jedyny pokarm, gdy dziecko nie jest karmione piersią.

Ważna informacja! Karmienie piersią jest najlepszym sposobem karmienia niemowlęcia. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaleca, aby przez 6 pierwszych miesięcy życia niemowlę było karmione wyłącznie piersią. Dzieci, które z uzasadnionych przyczyn nie mogą być karmione piersią, po konsultacji z lekarzem powinny otrzymywać mleko modyfikowane początkowe. 

  • Cena:
  • 300.00 ml 28.49 zł
Marka:Humana
Kategoria:Mleka początkowe
Bangla - Avatart użytkownika gośćgość
2014-04-25

Opinie (3)

Filtruj:
Sortuj:

Top produkty w kategorii: Mleka początkowe

Producenci polecają

Top produkty